STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
DEISY
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: W nowym Domu
21 Wrzesień 2016

Deisy to młodziutka sunia, około roku, która trafiła do schroniska. Po kwarantannie została wysterylizowana i dziś przeszła pod naszą opiekę. Deisy dogaduje się z psami, kotami jest mocno zainteresowana. 

Bardzo dziękujemy kierownictwu schroniska za zaufanie i powierzenie nam sunieczki.

 

03 Lipiec 2017

Wczoraj nasi wolontariusze Ania i Jarek odwiedzili naszą byłą podopieczną. Aniu, Jarku - bardzo dziękujemy, że niedzielne popołudnie poświęciliście naszej cudnej Deisy.

Relacja Ani:

Cześć

W dniu wczorajszym odwiedziliśmy naszą Deisy, w domu zwaną Tosią :) Byliśmy bardzo ciekawi jak wygląda, jak odnalazła się w nowym domu. Umówiliśmy się na wspólny spacer. Reakcja Tosi była niesamowita :) jak nas zobaczyła, zatrzymała się, patrzyła i łapała zapachy a po chwili już było szaleństwo raz całus dla mnie, raz dla Jarka i tak przez prawie całe spotkanie :) Wzruszyliśmy się tą reakcją, bo nie liczyłam, że nas zapamiętała. Nabrała pięknie ciałka. bo na początku było widać zbyt dużo żeberek i wygląda przepięknie. Opiekunka mówi o niej wyłącznie w superlatywach: grzeczna, posłuszna, mądra, nic nie zniszczy, nie brudzi w domku. Testy z leżącym na stole kotletem zdaje na 6+ :) tzn. Tosia prosi kotlecika aby zszedł ze stołu, ale mu w tym nie pomaga :) Uwielbia spacery do lasu, wtedy jest bardzo szczęśliwa. Ma swój fotel choć i tak woli kolana od swojej opiekunki.
Tosia jest bardzo szczęśliwa a Pani Ela ma cudowną towarzyszkę :)
 
Pozdrawiamy
Ania i Jarek"
 
 
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.