STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MIMI
Wiek: 7-9
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nieokreślony
Pod opieką: Poza opieką Fundacji
Płeć: Suka
Status: Adoptowany
14 Październik 2016

Zostaliśmy poproszeni o pomoc w znalezieniu domu dla Mimi.

Sunia została odebrana interwencyjnie i ma zapewniony dom tymczasowy tylko na tydzień.

Relacja Marty:

Sunia umaszczeniem, wielkością i troszkę pyszczkiem (oczy) przypomina boksera, ma obcięty ogon. Zrobiliśmy jej komplet badań, biochemie krwi, nic konkretnego nie wykazała, żadnych poważniejszych chorób. Pies jest tragicznie zabiedzony i wygłodzony, miała poprzerastane pazury. Facet jej nie karmił przez dłuższy czas, wolał kupić sobie alkohol. Sunia jest kochana, zero agresji do ludzi i innych zwierząt, mała gapcia, można zrobić przy niej wszystko.. jedno wielkie nieszczęście....Musieliśmy ją interwencyjnie odebrać. Facet u którego była sunia nie podawał jej leków, nie stawił się u weterynarza. Na umówioną wizytę z nami nie otworzył nam drzwi. Pojechaliśmy do niego w ten sam dzień, kilka godzin później. Otworzył nam po 30min. Kompletnie pijany, okazało się, że w domu było jeszcze parę innych pijanych ludzi. Sunia leżała zwinięta za szafą, miała na sobie zaciśniętą smycz (nie wiadomo jak długo). Musiałyśmy ją szybko odebrać. Mamy dla niej dom tymczasowy tylko na 7 dni.. nie wiemy co później... Bardzo proszę, udostępnijcie ją u siebie na fb, my też to dzisiaj robimy na fb, może akurat znajdzie się ktoś, kto zapewni jej dom tymczasowy albo stały. Sunia jest przyjaźnie nastawiona do wszystkich psów i kotów, do ludzi również. Jako stowarzyszenie zapewnimy sterylizację..."

Bardzo prosimy o dom, choćby tymczasowy dla Mimi. Sunia potrzebuje opieki i miłości, ciepła i poczucia bezpieczeństwa...Pokażmy jej, że człowiek nie zawsze równa się ból i poniewierka, że człowiek potrafi kochać i troszczyć się... Pomóżmy jej zaufać i być szczęśliwą..."

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.