STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
STRIPEY
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Dom Stały
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Do Adopcji
Kontakt: 798 180 888
13 Listopad 2016

Życie nie zawsze układa się tak, jak sobie założyliśmy. Czasem życie weryfikuje nawet najlepszy scenariusz i nie możemy nic na to poradzić. W takiej sytuacji znalazł się właściciel Satry i Stripeya i zmuszony jest rozstać się ze swoimi bokserami.  Zostaliśmy poproszeni o pomoc w znalezieniu domu dla parki bokserów. 

Informacje od właściciela:

"Stripey - bardzo kochający i łagodny bokser uwielbiający zabawę. Jest aniołem, w którego może wstąpić diabeł szaleństwa. Ostatnio odrobinę zeszczuplał, bo sunia kilkakrotnie zażądała jego porcji jedzenia, a on widocznie z kobietami nie dyskutuje. Jest ustępliwy. Zarówno Stripey jak i Satra mają problem z chodzeniem na smyczy. Nie mogło być inaczej, ponieważ ta umiejętność wypracowana nie została. Jest to więc ni etyle ich wada, co ludzkie niedopatrzenie, niedopilnowanie, niewytrenowanie. Obydwoje mają za to ogromną zaletę - są wspaniałe do dzieci. Z nimi się wychowują, bawią i raczej to za nimi tęsknić będą najbardziej"

Dziś nasza wolontariuszka Dorota odwiedziła dom, w którym mieszkają boksery.

Relacja Doroty:

"Chłopak - Stripey

Pies bardzo żywiołowy, bardzo pro-ludzki. Drobny, nieduży. Ma 4 lata, u właściciela od szczeniaka. Niekastrowany. Wychował się z dziećmi -obecnie 6 i 9 lat. Pies ma stały dostęp do ogrodu-wychodzi gdy chce się załatwić- nie wiadomo, czy potrafi sygnalizować potrzebę spaceru. Na smyczy nie umie chodzić-ciągnie jak parowóz-nie był tego uczony. Zna komendę "sit"- generalnie "mówi" po angielsku. Je surowe mięso a jak nie ma, to suchą karmę. Dogaduje się z innymi psami -większość czasu spędza w ogrodzie lub domu- nie zna spacerów. Potrafi jeździć samochodem. W domu mieszka też świnka morska ale nie zostają sam na sam.
 3 lata temu psy zniszczyły sofę i legowisko. Od tamtej pory nie mają dostępu do pokoi. Gdy zostają same w domu, pokoje są zamknięte- psy mają dostęp do hallu i piwnicy, przez którą wychodzą na ogród."
 
 
 
ADOPCJA BOKSERÓW: SATRA I STRIPEY JEST  ZAWIESZONA.
Kontaktował się z nami opiekun psów, który jest obecnie trudnej sytuacji życiowej, ale zrobi wszystko, żeby boksery z nim zostały.
 
01 Luty 2017

Kilka dni temu właściciel Stripey'a ponownie poprosił nas o znalezienie domu dla Stripey'a.

Bokser jest spokojny choć lubi zabawę i wygłupy. Z psami dogaduje się bez problemu. Bardzo lgnie do człowieka, widać że jest spragniony kontaktu i bliskości. Idealnie byłoby, gdyby znalazł dom razem ze swoją towarzyszką Satrą, z którą jest bardzo zżyty.

19 Lipiec 2018

Historia zatoczyła krąg i znów opiekun (właściciel) Satry i Stripeya znalazł się w sytuacji bez wyjścia. Z przyczyn niezależnych, na które nie ma już wpływu (pan Andrzej wykorzystał wszystkie możliwości walki o utrzymanie swoich psów przy sobie) Pan Andrzej musi znaleźć nowy dom bądź nowe domy dla swoich bokserów. Sytuacja jest bardzo trudna i stresująca. Pan Andrzej stracił bowiem już wszystko co kochał i o co walczył a w tej walce wspierały go jego psy i świadomość, że walczy dla nich i o nie... że walczy o swoje dzieci i swój los. Przegrał...

Bardzo prosimy Państwa o choćby tymczasowy dom dla Satry i Stripeya

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.