STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
TOSIU
Wiek: 7-9
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Tęczowy Most
17.10.2009 r. Tosiu zostaje na stałe w domu tymczasowym!

 

 

Tosiu błąkał się po ulicach jednego z pomorskich miast nie wiadomo jak długo. Jest zachipowany, więc schronisko wysłało informację do właściciela, że znaleziono psa. Ten niestety nie odpowiedział na list – pewnie już nie chce staruszka.

Lekarz schroniskowy ocenia stan zdrowia boksera jako dobry. Tosiu jest trochę wychudzony, bo przez pierwsze dni w azylu nie chciał jeść. Na widok człowieka podchodzi, ale nie cieszy się jak typowy bokser. Wygląda jak kupka nieszczęścia.

Pilnie poszukujemy dla Tosia domu – choćby tymczasowego.
28.09.2009r.
Tosiu radośnie wita wolontariuszy. Chętnie bawi się z innymi psami. Niestety mimo dokarmiania i szczególnej opieki wolontariuszy i pracowników schroniska nadal chudnie. Bardzo źle znosi samotność.
Schronisko nie dysponuje boksami wewnętrznymi - Tosiu mieszka, jak inne psy w budzie.
Bokser jest, niestety, nieodporny na niskie temperatury i rano wstaje zesztywniały z zimna. Ma już pierwsze objawy przeziębienia.
Bardzo pilnie potrzebuje domu tymczasowego lub stałego!
Zainteresowanych prosimy o kontakt: Ewelina tel.0783 991 420, Zosia tel.0604 462 624 lub mail Fundacji: adopcje@sos-bokserom.org.pl

09.10.2009r.
Kilka dni temu Tosiu został przewieziony ze schroniska do kliniki w Bydgoszczy przez zaprzyjaźnioną wolontariuszkę. Przeszedł wszystkie podstawowe badania, miał wykonany także rentgen. Wyniki nie są idealne, ale bokser ma już swoje lata. W klinice wyleczono go także z przeziębienia.
Wczoraj Tosiu wyruszył w kolejną podróż – tym razem do spokojnej przystani – domu tymczasowego w Mińsku Mazowieckim.
Serdecznie dziękujemy wolontariuszom, którzy opiekowali się Tosiem w schronisku oraz darczyńcom, którzy wspierają jego leczenie i utrzymanie pod naszą opieką. Mamy nadzieję, że w domu tymczasowym bokser szybko odzyska radość życia i zdrowie.

17.10.2009r.
Pod koniec zeszłego tygodnia Tosiu pojechał do domu tymczasowego.
Tosiowi się poszczęściło - już następnego dnia otrzymaliśmy takiego maila:
„Chciałbym poinformować, że Tosiu zostaje u nas na stałe - zaszła mała pomyłka z domem tymczasowym. O DT napisałem dlatego, że chcieliśmy mu szybko pomóc i nawet dać choć DT, lecz zdecydowaliśmy się, że Tosiu (czasami Dżadża :)) zostaje u nas na zawsze.”

Relacja z bardzo krótkiego domu tymczasowego Tosia, teraz już domu stałego:
„Pierwszego dnia po przyjeździe do nas Tosiu był dość smutny i zaskoczony nową sytuacją. Widać było, że ma depresję, bo nie cieszył się jak typowy bokser.
Z każdym dniem Tosiek (Dziadzia) jest coraz weselszy, dzisiaj nawet był skory do zabawy - trochę się z nim poganiałem. Ma kondycję, bo zmęczyłem się bardziej od niego.
Tosiu od razu znalazł sobie swoje miejsce: duży miękki fotel zaraz koło mojego łóżka oraz niebieską poduchę, do której się przytula... Typowy bokser... Podczas snu chrapie i często coś mu się śni. Bardzo lubi, gdy drapie się go po uszach. Apetyt mu dopisuje. Jest bardzo ciekawy wszystkiego i wszystkich.
Z resztą naszych psiaków ma dobry kontakt, bawi się z nimi, widać, że przypadli sobie do gustu :)
Już dziś wiemy, że Tosiu wreszcie szczęśliwie i spokojnie, otoczony miłością i opieką spędzi resztę swojego życia, pragniemy dać mu to, czego dotychczas mu brakowało.”

02.08.2011

Tosiu przeszedł kilka dni temu za Teczowy Most, chorował, ostatnie miesiące spędził otoczony miłością ...

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.