STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
TYSON
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: W nowym Domu
11 Styczeń 2017

Tyson BARDZO PILNIE szuka domu, przebywa obecnie w schronisku w boksie zewnętrznym.
Relacja:

"Tyson to uroczy psiak, który pilnie potrzebuje domku, ewentualnie DT. Nie ma sierści, więc jest mu bardzo zimno, mimo słomy i ciepłego jedzenia.

Schronisko to nie miejsce dla psa w typie bokserka. Tyson często trzęsie się z zimna. Schronisko niestety nie posiada wewnętrznych boksów, nie ma go gdzie umieścić, zeby było mu ciepło. Błagamy o domek dla Tysona. Kto da mu ciepły kąt i uratuje przed zimnem?.

Tyson to około 5 letni psiak w typie boksera. Lubi kontakt z ludźmi, pozwala się głaskać i przytulać. Jest pozytywnie nastawiony do wszystkich. Spokojny, łagodny i bardzo uroczy, a mimo to nikt go nie chce. Za to Tyson wypatruje wspaniałego domku, gdzie będzie równoprawnym członkiem rodziny. Będzie kochany i rozpieszczany. Tyson ładnie chodzi na smyczy i kocha spacery. Bez problemu dogaduje się z innymi psami."

13 Styczeń 2017

Do Tysona uśmiechnęło się szczęście, pies zamieszkał w Kielcach.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.