STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BOKSIK
Wiek: 7-9
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: W nowym Domu
18 Styczeń 2017

W zaprzyjaźnionym schronisku przebywa mini-bokser, zwany pieszczotliwie Boksikiem. Boksik przebywa w kojcu zewnętrznym (bo schronisko tylko takie posiada niestety) i bardzo cierpi ze względu na niskie temperatury, pilnie potrzebuje domu. Prosimy, niech ktoś przygarnie Boksika, on nie będzie psem kłopotliwym, jest nieduży, spokojny, przyjaźnie nastawiony do wszystkiego.

SZUKAMY PILNIE DOMU TYMCZASOWEGO LUB STAŁEGO!


Relacja opiekuna w schronisku:
"Poszukujemy domu dla Boksika - niezbyt dużego, miłego, spokojnego i przyjaznego psiaka, który na żywo wygląda trochę jak miniatura boksera. Psiak przybył do nas kilka miesięcy temu, niestety nikt go nie szukał. Otrzymaliśmy wiadomości, że to już nie pierwszy jego raz w schronisku :(. Prawdopodobnie znudził się właścicielowi. Boksik jest niezbyt duży - waży około 10-12 kg,  nie więcej. Ma zadbaną okrywę włosową, pręgowanie umaszczenie, pomimo, że nie jest już młodzieniaszkiem (ma około 7-8 lat) jest w dobrej kondycji zdrowotnej. Na zdjęciach wygląda pewnie na więcej niż 7-8 lat, ale psiak nie jest starszy. Boksik jest bardzo miły do ludzi, a także do innych psów. Nie mamy z nim najmniejszych problemów.

Psiak pięknie spaceruje na smyczy, jest bardzo posłuszny. To cichy, grzeczny i spokojny psiak. Gdy wszyscy skaczą, szczekają, radośnie witają opiekunów Boksik siedzi cichutko i wygląda z budy przygądając się innnym. To psiak spokojny, nie zawadiaka.  Psiak ma bardzo krótką okrywę włosową. Pilnie szuka dobrego, troskliwego, kochającego domu. W schronisku, w zimie, jest mu niestety dość chłodno.. Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Na spacerach Boksik nie zwraca uwagi na inne psy, na ptaki itp. Nie powinno być żadnegho problemu w kontaktach z innymi zwierzetami."
 
27 Styczeń 2017

Dostaliśmy informację, że Boksik znalazł dom.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.