STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ABBA
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Nieokreślony
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Leczony
21 Luty 2017

Abba to suna w typie shih tzu, która trafiła wraz z siedmioma innymi psami pod naszą opiekę, po interwencyjnym odbiorze 170 zwierząt z "hodowli" w Dobrczu, przez Pogotowie Dla Zwierząt.

Szczeniaczek przyjechał do siedziby Fundacji brudny, śmierdzący, oklejony kałem. Został ostrzyżony i wykąpany, po czym pojechał do domu tymczasowego.

Relacja opiekunki:

"Sunia shih-tzu ma około 3 miesiące. Przyjechała wystraszona, niezsocjalizowana, wszystko w domu było jej obce. Na szczęście jest mała i szybko się uczy, a także już nie pamięta tego co złe, więc po zapoznaniu z domownikami i nowym miejscem zaczęła entuzjastycznie eksplorowac otoczenie :). Nauczyła się szczekac, biegać i rozrabiac tak jak każdy szczeniak w jej wieku powinien. Jako suczka w gronie wiedzie prym i rozrabia najbardziej z maluchów. Bawi się z gryfonikiem, przegania starszego i większego yorka. Jest strasznym łakomczuchem."

Sunia jest dowodem w sprawie, do zakończenia postępowania nie może być wydana do adopcji.

 

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.