STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BENTLEY
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: Dom Stały
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nieokreślony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: W nowym Domu
01 Marzec 2017

Kilka dni temu zostaliśmy poproszeni o pomoc dla boksera, który na spacerze poślizgnął się i zerwał więzadło kolanowe. Ze względu na fakt, że niezbędna była natychmiastowa interwencja chirurgiczna a opiekunowie Bentley'a nie byli w stanie pokryć pełnych kosztów leczenia psa, bokser przeszedł pod naszą czasową opiekę. Dziś Bentley przeszedł konieczny zabieg chirurgiczny. 

Opis z karty: Wykonano zabieg arthrotomii bocznej lewego stawu kolanowego. Stwierdzomo zerwanie więzadła krzyżowego przedniego.

Bentley dostał do domu leki przeciwbólowe, w piątek musi przyjechać na wizytę kontrolną, dostanie kolejne leki przeciwbólowe i antybiotyk.

 

JEŚLI KTOŚ Z PAŃSTWA ZECHCIAŁBY WSPOMÓC LECZENIE I OPERACJĘ BENTLEY'A, BARDZO PROSIMY O WPŁATY NA KONTO FUNDACJI Z DOPISKIEM "BENTLEY OPERACJA"

 

 

 

05.04.2017

Bentley po operacji czuje się dobrze, rana się zagoiła i psiak powoli wraca do normalnej aktywności. Niestety, nie było żadnych darowizn na Bentley'a i jego opiekunowie w całości pokryli koszt operacji. Bentley wrócił więc pod pełną opiekę właścicieli a tym samym przestał być naszym podopiecznym. Najważniejsze, że operacja przyniosła pożądany efekt leczniczy i pies odzyskał sprawność, a opiekunowie mieli komfort zapłacenia faktury na raty.

Relacja:

"Witam, dn.15-03-17 Beni miał zdejmowane szwy. Rana się goi, sierść odrasta. Na spacerkach jeszcze na smyczy. Uważamy na szwy, dużo odpoczywa i jest bardzo szczęśliwy, że wraca do zdrowia. A dzięki pani... bardzo dziękujemy... Ewa"

 

 

 

 

 

 

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.