STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
FRIDA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany
09 Marzec 2017

Dziś pod naszą opiekę przeszła cudna sunia Frida, przekazana nam przez lecznicę, w której przeszła kwarantannę, została zaszczepiona, odrobaczona i zaczipowana. Sunia zamieszkała w domu tymczasowym. Bokserka jest bardzo spokojna, grzeczna, ułożona, uwielbia się przytulać i rozdawać całusy. Bardzo grzecznie jeździ w samochodzie, kładzie się i zasypia. Jest łagodna w stosunku do innych psów.

 

 

22 Marzec 2017

Opiekunowie z domu tymczasowego cudnej Fridy podjęli oczywistą i jedyną słuszną decyzję, że sunia zostanie u nich na zawsze. Spodziewaliśmy się takiego obrotu spraw, bo radość w oczach  opiekunów na widok Fridy i niemal codzienne "zdawanie" raportu nie pozostawiały wątpliwości: zakochali się w uroczej Fridzie a ona obdarzyła ich zaufaniem i boksiową miłością.

Takie wiadomości dostajemy od Pani Marzenny:

"Dzień dobry pani Elu,  suczka jest przesympatyczna, bardzo spokojna. Myślę że nas polubiła, ma apetyt, na brzuszku blizna jest lekko zaczerwieniona ale nie wygląda źle. W poniedziałek pójdę na zdjęcie szwów. Wysyłam pani kilka zdjęć. Pozdrawiam Marzena"

"... bylam na zastrzyku u weterynarza mowi, że jest lepiej, ale nadal spi  prawie caly czas. Jestem Pani bardzo wdzieczna za ta laleczke, mniej przeżywam smierc Nutki."

"Jest sliczna, wczoraj wieczorem juz czuła sie swietnie. Obudziła sie o 11:30 w nocy i odtańczyła taniec kręcąc dupka i całym tułowiem. Pozdrawiam Marzena"

"Już ją wycałowałam, ma Pani rację, jest stworzona dla nas, Mam wrażenie jakby była z nami zawsze. Chyba ona też się cieszy, jak się obudzi jest taka zadowolona i szczęśliwa Kręci dupcią, i za chwilę znowu śpi,ha ha ha"

 

W sobotę odwiedziliśmy dom Fridy i podpisaliśmy umowę adopcyjną.

Pani Marzenna była z sunią w lecznicy, wykonała niezbędne badania, w tym usg jamy brzusznej, badania krwi, wdrożyła konieczną terapię antybiotykową, bo rana po sterylce źle się goiła.

Badania krwi ogólnie są dobre, wykazały jedynie niedoczynność tarczycy.

Pani Marzenna pisze o Fridzie tak:

"Frida jest u nas od tygodnia, jest szczęśliwym pieskiem, ma apetyt, wszystko zjada. Blizna po sterylizacji zaczyna się goić, była zaczerwieniona więc poszłam do weterynarza w poniedziałek, dzisiaj dostała 3x antybiotyk. Jutro zrobimy badanie krwi, myślę że będą  dobre wyniki. Teraz odsypia ciężki okres swojego życia"

 

 

 

20 Marzec 2018

Dostaliśmy króciutką relację i zdjęcia z domu Fridy/Reji:
"Dzień dobry Pani Germaine, Dziękujemy bardzo za super suczkę, dzisiaj mija rok jak jest u nas. Sąsiedzi mówią, że jest dużo weselsza (my tego nie widzieliśmy) bo w domu się cieszy po każdym przebudzeniu, jest radosna  i wesoła. Przestała chorować, Eukanuba i witaminki jej służą.. Teraz czeka na plenerek i słoneczko, bo bardzo lubi się opalać. Pozdrawiamy serdecznie: Reja, Marzena i Tadeusz."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.