STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
DONA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: *
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nieokreślony
Pod opieką: Poza opieką Fundacji
Płeć: Suka
Status: Adoptowany
27 Marzec 2017

Pod opieką Stowarzyszenia DogRescu była cudna Dona, szukająca najlepszego domu. My mieliśmy taki właśnie dom, z tradycjami boksiowymi, po pełnej procedurze p/adopcyjnej, oczekujący na bokserkę. Nasz dom przekazaliśmy Stowarzyszeniu. W niedzielę Dona wraz z Magdą i Maćkiem przyjechała z Wieliczki do Częstochowy, gdzie wraz z nowym opiekunem przywitała ich nasza Beata, która wcześniej przygotowywała na adopcję dom. Dzięki współpracy cudna Dona znalazła swojego człowieka "na dobre i na złe", nasz dom zyskał przecudną boksiową przyjaciółkę a my poznaliśmy rewelacyjnych ludzi, zakręconych na punkcie zwierząt jak my.

Magda, Iza, Maciek miło było Was poznać. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc i podarować Wam nasz dom dla Doneczki.

Relacja Beaty:

"Na Donę czekaliśmy przed blokiem aż dojedzie z Magdą i Maćkiem. No i przyjechała piękność z merdającym ogonem :)Widziałam ten błysk w oku nowego opiekuna :)

Przekazanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze, a Dona dostała smakołyk na przywitanie. Cóż powiedzieć o Donie. To piękna i mądra dziewczynka, po bardzo dużych przejściach. Już wysterylizowana i wyleczona przez Stowarzyszenie DogRescu. Teraz czeka ją tylko wspaniałe życie u boku nowego opiekuna. Magda, Maciek, cieszę się, że mogłam Was poznać :)

Powodzenia maleńka :)

Pozdrawiam Beata"

Wątek Dony na fb Stowarzyszenia: https://www.facebook.com/StowarzyszenieDogRescue/posts/1249551451825943

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.