STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MONA
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Białe
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany
04 Kwiecień 2017

Mona to sunia około 5 miesięcy (tak określana przez weterynarza), która potrzebuje kochającego domu. Została wyrzucona na ulicę z rodziny patologicznej.

Mona przeszła wczoraj pod naszą opiekę i zamieszkała w domu tymczasowym u naszej wolontariuszki Dominiki.


Relacja Dominiki:

"Mona jest miłym, radosnym, grzecznym psim dzieckiem. Jak na swój wiek potrafi w miarę zachować czystość. Jest spragniona zarówno miłości jak i jedzenia. Aktualnie waży 7 kg, szacujemy że będzie wielkości Beagla. Jak to dzieciak, uwielbia się bawić z ludźmi oraz psimi kumplami."

10 Kwiecień 2017

Do cudnej Mony uśmiechnęło się szczęście. Sunia zamieszkała dziś w Warszawie u Klaudii i Krzyśka, którzy w zeszłym miesiącu pożegnali swoją 13 letnią bokserkę Fionę. Klaudia zobaczyła zdjęcia małej i "trafiła ją strzała Amora", miłość od pierwszego ujrzenia. Klaudia, Krzychu gratulujemy decyzji i witamy w gronie "rodziców adopcyjnych"

Mona "zaliczyła" dziś z Klaudią wizytę w lecznicy, gdzie została odrobaczona, zaczipowana, dostała preparat przeciwko kleszczom. Na piątek Klaudia umówiła szczepienie a następnie sterylizację. 

Relacja wolontariuszki
"Dzisiaj Mona pojechała do nowego domku :) Nowi opiekunowie nie wahali się i od razu przyjechali jak tylko przeszli procedurę adopcyjną :) A kawałek drogi było do przejechania, bo ponad 200 km. Klaudio i Krzysiu bardzo dziękujemy za stworzenie tak cudnego domeczku dla Mony.
Pozdrawiamy Dominika, Beata, Edyta i Mirka"

 

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.