STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
Wolontariat
Wiek:
Miejsce pobytu:
Umaszczenie: Nieokreślony
Stosunek do dzieci: Nieokreślony
Pod opieką: Nieokreślone
Płeć: Pies
Status: Nieokreślony
14 Kwiecień 2017

Cieszymy się, kiedy do Fundacji zgłaszają się wolontariusze, którzy chcą poświęcać swój czas i bezinteresownie pomagać. Jesteśmy im bardzo wdzięczni i doceniamy ich zaangażowanie.

Pomoc jest zawsze potrzebna, przy transportach, wyprowadzaniu psów, organizowaniu zbiórek ...

Najbardziej cieszy nas, kiedy chce pomagać młodzież i zamiast po szkole oglądać telewizję lub siedzieć przed komputerem, wolą poświęcić swój czas naszym psiakom.

Niedawno do Fundacji zgłosiły się Klaudia i Kinga, które swój wolny czas chcą spędzać z naszymi podopiecznymi. Zorganizowały w swojej szkole zbiórkę koców, kołder i poduszek. Odwiedzają nasze psiaki w Fundacji i pomagają podczas spacerów.

Psiaki się cieszą kiedy jest tyle rąk do głaskania i jak tylko zobaczą Klaudię i Kingę przy bramie, biegną całą sforą, żeby je z radością witać.

 

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.