STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SARA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Siedziba Fund.
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany
19 Kwiecień 2017

Dwa dni temu zostaliśmy poproszeni o pomoc dla Sary, młodziutkiej suni. Wczoraj Sara przeszła pod naszą opiekę, wieczorem przyjechała do Fundacji. Sara jest wysterylizowana, ma komplet szczepień.

Relacja Germaine:

"Sara jest młodziutką, bardzo grzeczną sunią. Nie rozrabia w domu, zachowuje czystość, uwielbia się przytulać i rozdawać buziaki. Na widok innych psów jest bardzo zestresowana, ale w bezpośrednim kontakcie z nimi nie przejawia agresji. Uwielbia zabawę piłeczką. Sarę odwiedziły dzisiaj nasze wolontariuszki Klaudia i Kinga, sunia się bardzo cieszyła z tej wizyty."

 

24 Kwiecień 2017

Kilka dni temu do Sary uśmiechnęło się szczęście. Sunia znalazła nowy dom a w nim, opiekunów zakochanych w niej po uszy. Nie dziwi nas taki obrót sprawy, bo Sara powinna się nazywać miziak, przytulas i chodząca miłość.

Relacja:

"W drodze po Sarę, napotkały nas trudne warunki, śnieg, dużo śniegu. Po kilku godzinach wjeżdżając do Warszawy, wiosna, słońce. Podjeżdżamy pod fundacje, wychodzi Sara, która od razu po zawołaniu przybiegła do nas, ładnie usiadła, podała łapkę i wzięła smakołyk. W drodze powrotnej zdążyła rozpracować cały sznureczek z piłeczką, który jej kupiliśmy, tak się zmęczyła, że dalej już spała. Podróż przebiegła bardzo dobrze, nawet byliśmy na hot dogach, gdzie testowała naszą konsekwencję nie dokarmiania :). W domu od razu zapoznała się z innymi członkami rodziny rozdając całusy i oczekując czułości. W tym przypadku ewidentnie doszło do miłości od pierwszego wejrzenia. Sara pozdrawia całą ekipę Fundacji SOS Bokserom i dziękuje za wszystko co dla niej zrobiliście."

27 Wrzesień 2017

Dostaliśmy nową relację z domu adoptowanej od nas Sary

Relacja:

"Cześć, 

Tu Wasza Sara!

Już piąty miesiąc jestem u moich nowych właścicieli, więc postanwiłam się odezwać i pochwalić jak mamy się fajnie wszysycy razem. Od samego początku bardzo szybko wszyscy się zakolegowaliśmy. Byłam aniołkiem, no ale skakałam i ponoć ciągnęłam bardzo na smyczy... To moi mili zapisali mnie na szkolenie. Od razu mi się tam strasznie spodobało. Fajna Pani nauczyła mnie różnych komend no i przede wszystkim żebym nie skakała. Z tym skakaniem bywa róznie, bo niestety moje emocje czasami przybierają na takiej sile, że nie umiem się opamiętać. Na mojej nowej dzielnicy lubiłam wszystkich, ale teraz kiedy już wiem, że jestem u siebie, to trochę pokazuje kto rządzi. No w zależności kto mi przypadnie do gustu, ale żeby nie było, ludzi kocham wszystkich. Uwielbiam spacery, jazdę autem, wakacje. Już dwa razy byliśmy na wsi u rodzinki ! Tam na polach to dopiero jest zabawa. Uwielbiam też jeździć do córki moich miłych i jej chłopaka. Mają balkon! Tam też jest fajnie, ptaki z góry można podziwiać albo wygrzewać się. Tylko jeden problem był na początku. Bo musiałam z nimi wchodzić do takiej dziwnej skrzynki dużej, która gdzieś mnie wiozła, ale później mi się spodobało bo mi kazali iść kilka razy na piechotę na 6 piętro. To jak mi dała kilka ciasteczek w tej windzie jak się później okazało to wcale nie było tak źle. Byliśmy tez na wodą, Igor mnie uczył pływać. Średnio mi się pierw podobało, ale potem to już nie chciałam wracać. Najlepsze było w tym kiedy taka mokra mogłam się wytarzać w piachu.  No co tu dużo mówić nareszcie mam bajeranckie życie i nigdy już się to nie zmieni. Przesyłam wszystkim gorące całuskiiiii- jestem w nich specjalistką!! Pozdrawiam Sara!"

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.