STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ARISA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: W nowym Domu
12 Maj 2017

Wczoraj zostaliśmy poproszeni o pomoc w znalezieniu nowego domku dla cudnej Arisy. Dziś sunia przeszła pod naszą opiekę i pojechała do domu tymczasowego. 

Sunia ma skończony rok, wymaga pracy i bardzo dużo ruchu, aby rozładować drzemiącą w niej energię. Lubi zabawy z dziećmi, choć zdarza jej się, jak na młodego psa przystało być mało delikatną. Arisa jest bardzo towarzyska, nie lubi zostawać sama, potrafi wtedy nabroić.

29 Maj 2017

Kilka dni temu, nasi wolontariusze Ania i Jarek odwiedzili naszą podopieczną Arisę. W domu tymczasowym Ariski zastali adoptowanego od nas Atoska, z którym Arisa szaleje w ogrodzie, gdy bokser przyjeżdża w odwiedziny. 

Relacja Ani:

"Przyjechaliśmy do tymczasowego domu Arisy, było to nasze pierwsze spotkanie z sunią. Przywitała nas, jak to mają w zwyczaju boksie, szalejący tyłeczek i mnóstwo całusów. Arisa to bardzo wesoła, żywiołowa sunia. Dobrze że ma do dyspozycji ogromny ogród, gdzie razem z przyszywanym braciszkiem Atosem, będą mogli szaleć do woli. Opiekunowie mają oczywiście plany co do Ariski :) aby znała pewne zasady domu, dobre psie maniery itd. ale jak wiadomo, Arisa będzie miała mnóstwo argumentów przeciw. Pan Jacek już się łamie, co do miejsca, gdzie Arisa powinna przesypiać noce :)

Kolejny nasz podopieczny trafił do cudownych ludzi o wielkim, dobrym sercu. Jesteśmy przekonani, że w tym domu zamerda w najbliższym czasie kolejny boksiowy ogonek :)
Pozdrawiamy
Ania i Jarek"
 
 
23 Wrzesień 2017

Kilka dni temu nasi wolontariusze Ania i Jarek odwiedzili dom Ariski i przynieśli nam bardzo dobre wieści. Arisa jest już po zabiegu sterylizacji a jej opiekunowie podjęli decyzję, że sunia zostanie z nimi na zawsze. Słusznie, choć nie jesteśmy zaskoczeni, bo Arisa to cudna dziewczynka.

Relacja opiekunów:

"Witam

Aris jest już u nas 6 miesięcy czyli dobrze się poznaliśmy. Jest małym pieskiem ale za to ma dużo energii i na pewno potrzebuje dużo zabawy, jej ulubieńcem jest Jacek, towarzyszy mu w porannych bieganiach i oczywiście lubi leżeć z nim na kanapie :)
Często bawi się z swoim kuzynem z fundacji Atosem:) 
Aris w lipcu przeszła sterylizacje bez powikłań - dzielna dziewczynka 
Jest przyjaźnie nastawiona do ludzi, do innych zwierząt trochę więcej potrzebuje czasu, nie wszystkie psy rozumieją jej zabawy :)"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.