STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ALLIS
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: W nowym Domu
31 Maj 2017

Allis to cudna, młodziutka sunia w typie chihuahua, która wczoraj przeszła pod naszą opiekę, zrzeczona przez właścicielkę. Sunia jest przerażona, ale coraz bardziej otwiera się na człowieka. Allis boi się dużych psów, na ich widok wciska się w kąt i pozostaje w bezruchu. Pilnie szukamy dla suni domu bez dużych psów.

 

14 Czerwiec 2017

Allis odwiedziła lecznicę. Sunia została odrobaczona, zaszczepiona, zachipowana, pobrano krew do badania. Sunia ma niedrożne z kanaliki łzowe, dostała kropelki do zakraplania oczu. 

Wizyta i badania Allis kosztowały 220 zł, fvat nr 4/6/2017.

 

23 Czerwiec 2017

Allis bardzo dobrze czuje się w domu tymczasowym. Chihuahua bez problemu dogadała się z dwoma psami rezydentami. 

 "Maleńka Allis...Przepiękna, smutna Allis.... Przecież to jeszcze psie dziecko, a taka kupka nieszczęścia trafiła do nas.  Na dzień dobry bardzo wystraszona, przyklejona ze strachu do podłogi. Dziś mija dziesiąty dzień jak Allis zamieszkała u nas. Z kupki nieszczęścia robi się mała przylepka, merdająca ogonkiem i  szczekająca :)
 Allis w pierwsze dni nie wychodziła na podwórko, gdyż to ją przerażało. Dziś już zaczyna załatwiać swoje potrzeby na dworze, choć jeszcze zdarzają się wpadki :) Na smyczy już zaczyna ładnie chodzić. Byliśmy na małym ogrodzonym terenie i puściliśmy Allis bez smyczy. Nie odchodzi ode mnie na odległość więcej jak jeden metr. Weekend spędziliśmy na wyjeździe. Jaka była radość po powrocie do domu. Można powiedzieć, że Allis zaczyna się czuć bardzo bezpiecznie już u nas, bo i zdarza się zaszczekać. Najważniejsze, że widzimy już merdający ogonek. Allis bardzo kocha spanko w łóżeczku :)
Pozdrawiam Paweł"

 

15 Wrzesień 2017

Opiekunowie Allis podjęli jedyną słuszną decyzję i cudna sinieczka zostaje z nimi na zawsze. Jakiś czas temu Allis przeszła zabieg sterylizacji. Po ranie pooperacyjnej zostało już tylko wspomnienie.

Relacja z domu:

"Witam serdecznie :)

Chciałem powiadomić  całą  Fundację  i wszystkich, którzy obserwują  losy Alis, że    Maleńka zostaje u nas na stałe  :) 
Przede wszystkim  Mała pokochała nas całym swoim małym serduszkiem zresztą z wielką wzajemnością,  bo my także kochamy ją nad życie.  Zrobiła się już  taka odważna w domu :)  Chodzi chętnie na spacery, lubi się przytulać.   Wszelkie problemy z nauką czystości i chodzeniem na smyczy mamy już za sobą :)
Może to i zabawne, ale ja wchodzę pod prysznic, a Alis to moje dzieciątko  czeka na mnie pod prysznicem :)  Ona czuje , że jest częścią  nas :) , a my nie wyobrażamy sobie życia bez niej .  Przyznajcie  sami, że było by wielkim grzechem rozdzielenie kochających się istot  :)
Dziękujemy całej Fundacji,  że zaufała  nam i dała pod opiekę  cudowną  Alis. 
Pozdrawiam Paweł z rodziną 

Ps. 
Nasza Alisia jest już wysterylizowana i czuj się dobrze, a rana dawno wygoiła się :) 

 Za pewne za jakiś czas odezwiemy się :)"

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.