STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
VIKA
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Nieokreślony
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Do Adopcji
Kontakt: Germaine 798 180 888
01 Czerwiec 2017

Vika jest piękną sunią w typie shih tzu, która przeszła pod opieką naszej Fundacji, została zrzeczona przez właściciela.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w transport i przechowanie suni.

Relacja Germaine:

"Byliśmy dzisiaj z Viką w lecznicy. Sunia dostała krople do oczu, przycięto jej pazury. Została zaszczepiona i zaczipowana. Vika jest bardzo grzeczna, uwielbia się przytulać, dogaduje się z psami. W lecznicy nie zwracała uwagi na koty."

 

05 Czerwiec 2017

Vika jest bardzo spokojną, grzeczną sunią, która w domu nic nie niszczy i zachowuje czystość. Z psami się dogaduje, ale się ich boi i raczej unika. Niestety nie nadaje się do mieszkania w bloku, sunia bardzo szczeka kiedy nie ma przy niej człowieka. Kiedy ma przy sobie człowieka od razu kładzie się obok i zasypia. Pozostawiona w pokoju bez opiekuna szczeka, nawet kiedy w pokoju są inne psy.

 

09 Czerwiec 2017

Vika miała gości! W przypadku głaskania i tulenia jej wystąpiła wzmożona rotacja.

Relacja Ani:
"Niesamowicie przyjemnie jest mieć w siedzibie Fundacji swój kubek (a nawet dwa!), swój pokój (tymczasowo, ale jednak swój) i SWOJE psy. Zawsze wydawało mi się, że do tej ostatniej kategorii zaliczyć będę mogła najbardziej zwariowane boksery, które nie potrafią usiedzieć pięciu minut. Viki troszeczkę zmieniła moje myślenie i sprawiła, że zakochałam się w kudłatej, spokojnej kuleczce, która potrzebuje człowieka, jak tlenu i przy nim... rozkwita. To była miłość ze wzajemnością. Malutka potrafi wtulić się w człowieka i nie ruszyć się nawet o milimetr, jakby się bała, że jej najmniejszy ruch spowoduje to, że pójdzie w odstawkę. W nocy układa się na poduszce (najlepiej nad ludzką głową) i spokojnie śpi. Nie brudzi, ale głośno domaga się uwagi. Szczekać przestaje, kiedy pojawia się człowiek. Wtedy zaczyna się cieszyć. Jeśli ludzkie ręce są zajęte Viki to rozumie i siada przy nogach. Grzecznie czeka. Ta sunia potrzebuje kogoś, kto ma kolana, ręce i poduszki wręcz stworzone dla takiego psa. Potrzebuje czasu, miłości i troski. Nic jej więcej do szczęścia nie potrzeba. "

 

16 Czerwiec 2017

Vika na poniedziałek ma umówiony zabieg sterylizacji. Dziś sunia była w lecznicy, wykonaliśmy kontrolne badanie krwi, wyniki nie wykazują odstępstw od normy.

 

 

19 Czerwiec 2017

Vika przeszła dzisiaj zabieg sterylizacji, miała również opracowaną przepuklinę pępkową.

Zabieg kosztował 380 zł, sunia jest już w domu tymczasowym, czuje się dobrze.

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000,
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2017 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.