STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
LARSON
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: W nowym Domu
04 Czerwiec 2017

Wczoraj Larson przeszedł pod naszą opiekę i zamieszkał w domu tymczasowym. Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w transport boksera do domu tymczasowego.

Podobno nie ma ideałów. To stwierdzenie chyba kompletnie nie dotyczy psów. W ich przypadku ideałów jest wiele. Larson jest jednym z nich. Idealny pod każdym wględem. Piękny, z pięknym charakterem. Miodowe oczy, wielka głowa i mięsiste fafle. Mądre spojrzenie i diabliki w oczach. Jest wulkanem energii. Takim, który się podziwia, nierzadko z pozycji leżącej, wszak podczas zabawy ląduje się na trawie. :)
To pies, który kocha wszystkich, a jeśli ktoś nie pała do niego równie gorącym uczuciem po prostu go omija, nie zwracając zbytniej uwagi na "pyskówki". Dogaduje się więc ze wszystkimi. Jest bardzo silny i energiczny, więc nie powinien być w domu z małym dzieckiem, które mógłby przewrócić podczas zabawy. Przy Larsonie piłki dziwnym trafem ulegają autodestrukcji. Ich żywot jest krótki, ale intensywny! :)
Tak cudowne psy spotyka się bardzo rzadko. Ten bokser ma charakter tak piękny jak mordkę. Bokser nie reaguje na zaczepki innych psów, jest zrównoważony i spokojny.

Osoby zainteresowane adopcją muszą przejść pełną procedurę adopcyjną. Wszystkich obowiązuje to samo:
1. Rozmowa telefoniczna,
2. Ankieta (którą otrzymuje się na adres mailowy podany wraz z danymi w smsie)
3. Wizyta p/adopcyjna.


   /images/zdjecia/2017/L/Larson_05.JPG                                    

15 Czerwiec 2017

Larson znalazł swój dom na zawsze. Nasza wolontariuszka pojechała w odwiedziny do Larsona i jego Nowej Rodziny:

Relacja Agnieszki:
 
"Larson to psiak cudnej urody. Wielki fafel :). Piękny Larson w swoim Nowym Domu jest wpatrzony w opiekunów, czuje się swobodnie, cały czas chce się bawić, przynosi piłeczkę, do wszystkich chce sie przytulać. Do mnie był ogólnie bardzo przyjazny, chciał się głaskać i przytulać, oblizał mi całą głowę, choć na powitanie mnie obszczekał. Larson ma problem z oczkiem, nowi opiekunowie podjęli już leczenie. Jest troszkę za chudy, ale Pani Domu intensywnie go "odkarmia", żeby szybko nabrał brakujących kilogramów."
 
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.