STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
NELA
Wiek: powyżej 9
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Białe
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: W nowym Domu
09 Czerwiec 2017

Kilka dni temu Nela/Mapet została znaleziona w Warszawie, w Aninie i przeszła pod naszą opiekę. Nie miała obróżki a co za tym idzie adresatki, nikt jej nie szukał, nie rozwiesił plakatów, że zaginął mu taki pies, nikt nie odezwał się na post na Fb o znalezionej suni. Nie było też ogłoszenia na grupie zaginione/znalezione Warszawa.

Zabraliśmy sunię do lecznicy, gdzie sprawdziliśmy chipa. Sunia jest zachipowana, jednak dane w Safe Animal były nieaktualne i brakowało numeru telefonu do kontaktu. Udaliśmy się pod zarejestrowany w Safe Animal adres zamieszkania, niestety właścicielka już tam nie mieszkała. Na szczęście sąsiedzi pomogli skontaktować się z właścicielką.

Dziś Nela wróciła do domu a właścielka zobowiązała się zaktualizować dane w Safe Animal, zabezpieczyć sunię w adresatkę i uzupełnić brakujące szczepienia.

Pamiętajcie, adresatka i chip z aktualnymi danymi umożliwia powrót psa/kota do domu. Chipując swoje zwierzę upewnijcie się, czy chip został prawidłowo zarejestrowany!

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.