STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
LUCKY
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: Siedz. Fund.
Umaszczenie: Nieokreślony
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: W nowym Domu
18 Czerwiec 2017

Wczoraj do Fundacji został przyprowadzony pies w typie beagle, który błąkał się w Radości. Został przez nas roboczo nazwany Biggie i ogłoszony na Facebooku, w Stowarzyszeniu Beagle w Potrzebie oraz na grupie Zaginione/Znalezione Warszawa. Poinformowaliśmy również Straż Miejską.

Pies nie miał na sobie obróżki, ani adresatki, był cały w kleszczach. Okazało się, że jest zaczipowany, ale dane właściciela są zastrzeżone. Dzięki naszym ogłoszeniom udało się dowiedzieć kto jest właścicielem.

Biggie ma na imię Lucky, ma 7 lat. Dziś właściciel podpisał protokół odbioru psa, w którym zobowiązał się zaopatrzyć Luckiego w adresatkę. Dostaliśmy również książęczkę Luckiego z aktualnymi szczepieniami do wglądu.

Pamiętajcie, adresatka i chip z aktualnymi danymi umożliwia powrót psa/kota do domu. Chipując swoje zwierzę upewnijcie się, czy chip został prawidłowo zarejestrowany!

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.