STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
DŻEKI
Wiek: 7-9
Miejsce pobytu: Dom Stały
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nieokreślony
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: W nowym Domu
24 Czerwiec 2017

Zostaliśmy poproszeni o znalezienie domu dla boksera Dżekiego. Właścicielka boksera ciężko zachorowała i nie jest w stanie dłużej sprawować opieki nad psem. Niestety, nikt z rodziny również nie może zająć się bokserem. Dżeki jest spokojny, łagodny, przyjazny nawet do obcych osób. Bardzo prosimy o choćby tymczasowy dom dla boksera.

 

 

03 Lipiec 2017

Wczoraj nasi wolontariusze Ania i Jarek odwiedzili dom boksera Dżekiego, który z powodu ciężkiej choroby opiekunki BARDZO PILNIE SZUKA DOMU.

Relacja Ani:

"Cześć

Wczoraj byliśmy poznać Dżekiego. Nastawieni byliśmy na spotkanie starszego, spokojnego psa, a tu taka niespodzianka. Przywitał nas piękny, postawny, radosny samiec :) Choć przez tą nadwagę wydawało się, że będzie powolny, to było w nim tyle radości, energii i miłości. Dostaliśmy po całusku a tyłeczek chodził jak u wszystkich bokserów :) Sytuacja rodzinna jest bardzo trudna i smutna. Właścicielka, starsza już pani nieuleczalnie chora a wiek też zrobił swoje. Jest zmuszona oddać swojego przyjaciela, bo nikt z rodziny nie ma warunków na przygarnięcie psa. Myślę,że nikt z nas nie chciałby odchodzić z tego świata z takim ciężarem, że psa pozostawia na poniewierkę... Dlatego musimy zrobić wszystko, aby pomóc tej pani osiągnąć spokój. Aby miała pewność, że Dżeki będzie bezpieczny i że znajdziemy mu taki dom, gdzie nie zabraknie mu niczego, a przede wszystkim miłości.
 
Pozdrawiamy
Ania i Jarek "
 
BARDZO PROSIMY PAŃSTWA O POMOC, BARDZO PROSIMY O DOM, KTÓRY ZAPEWNI BOKSEROWI AZYL NA RESZTĘ JEGO DNI...
POMÓŻMY DŻEKIEMU I JEGO RODZINIE...
 
 
11 Lipiec 2017

Dostaliśmy wspaniałą wiadomość, że Dżeki przeszedł pod opiekę innej organizacji i zamieszkał w nowym domku. Powodzenia chłopczyku. Bardzo dziękujemy ludziom, którzy otworzyli dla boksera serca i dali mu dom.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.