STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
FAKIR
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: dom
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

27.10.2009r. dostaliśmy informację, że Fakir znalazł nowy dom :)

 

Fakir trafił do schroniska w lipcu, po wypadku: został potrącony przez szybko jadący samochód.
Gdyby nie pomoc świadków tego zdarzenia, pies by nie przeżył – był w ogromnym szoku i wymagał natychmiastowej pomocy lekarskiej, której udzielono mu w schronisku. Miał złamaną przednią prawą łapę i trzy żebra. Obecnie jest w bardzo dobrym stanie fizycznym i psychicznym.

Fakir jest młodym, radosnym psem.

Jest wykastrowany.

Relacja wolontariuszki schroniska:
„Fakir nie wykazuje cienia agresji w kontaktach z innymi psami. Nie zdarzyło się nigdy, by zaatakował innego psa ze strachu – a mam wrażenie, że boi się innych psów: najchętniej uciekłby lub schował się w bezpieczne miejsce. Nie wykazuje chęci nawiązania kontaktu z psimi braćmi. Widocznie nie był socjalizowany.
Koty są mu obojętne.
Bardzo garnie się do człowieka, uwielbia się przytulać. Uczymy go zabawy piłeczką… Biegnie już po aport, ale nie wie za bardzo co dalej zrobić. Pewno nikt się z nim nie bawił, gdyż zabawki i patyki nie są dla niego atrakcyjne – a wiadomo, że boksery uwielbiają się bawić!”
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.