STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
Hawana i Zetka
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Nieokreślony
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: W nowym Domu
08 Sierpień 2017

Hawana i Zetka zostały nam zgłoszone przez właścicielkę kilka dni temu. Właścicielka bokserek poprosiła nas o zaopiekowanie się nimi. Dziś cudne bokserki przeszły pod naszą opiekę, właścicielka, z powodu sytuacji rodzinnej zrzekła się ich na rzecz Fundacji. Sunie trafiły prosto do lecznicy, gdzie zostały zachipowane, przebadane, pobrano badania. Hawana i Zetka zamieszkały w domach tymczasowych.

Bardzo dziękujemy Panu Jackowi, który dla naszych nowych podopiecznych pokonał dziś trasę ponad 800km. Panie Jacku, miło mieć Pana w naszej drużynie i mieć świadomość, że zawsze możemy na Pana liczyć...

Bardzo dziękujemy Moniczce i Marzence, za pomoc w transporcie i ogarnięcie dziewczyn w lecznicy. Dobrze jest mieć kogoś, kto nigdy nie odmawia pomocy... A Was o pomoc możemy poprosić o każdej porze dnia i nocy...

Niestety diagnostyka i leczenie kosztują, więc i Państwa musimy poprosić o pomoc, żebyśmy sami mogli nadal pomagać. Prosimy o wpłaty z dopisiem: "dla bokserek".

Dokładny opis i relacja w jutrzejszej aktualizacji.

 

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.