STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
+48 608 270 633
adopcje@sosbokserom.pl
RAISA
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Do Adopcji
Kontakt: Ela 608-270-633
13 Sierpień 2017

Życie rządzi się własnymi prawami i pisze scenariusze, na które nie zawsze jesteśmy przygotowani. Czasem w jeden dzień wszystko odwraca się do góry nogami i trzeba podjąć decyzje, choć tak naprawdę, wszystko jest już przesądzone. W takiej sytuacji znalazł się Pan Maciek, który poprosił nas o pomoc dla swojej siedmioletniej bokserki. 

Witam.

W związku z koniecznością wyprowadzenia się za granicę (niestety nie mogę zabrać tam psa) poszukuję domu na mojego psiaka. Nazywa się Raisa. Jest siedmioletnią pręgowaną suczką. Jest wysterylizowana. Jest przyjaźnie nastawiona do ludzi, wychowywała się od szczeniaka z moimi dziećmi, więc do dzieci jest przyzwyczajona. Jest żywiołowym pieskiem, do tej pory nie miała problemu z kontaktami z innymi psami, choć dzisiaj spotkała się z innym psem (z którym potencjalnie miała zamieszkać i nie polubiły się, może dlatego, że wyczuwa napięcie związane ze zmianą domu). Mieszkamy w domu z ogrodem, więc jest przyzwyczajona do swobodnego biegania, jednak na spacerach potrafi chodzić na smyczy. Jest posłuszna, choć nie przechodziła profesjonalnego szkolenia. Nie pochodzi z hodowli, siedem lat temu kupiliśmy ją od osoby, której bokserka miała szczeniaki."

BARDZO PROSIMY O DOM, CHOĆBY TYMCZASOWY  DLA RAISY! MAMY CZAS DO ŚRODY. WE CZWARTEK JEJ PAN MUSI WYJECHAĆ.

 

26 Sierpień 2017

Kilka dni temu cudna Raisa przeszła pod naszą opiekę. Bokserka została zrzeczona na rzecz Fundacji przez właściciela. Wczoraj nasza wolontariuszka Kasia odwiedziła Raisę w jej domu tymczasowym.

Relacja Kasi:

"Dziś, tj. 25.08.2017 odwiedziłam w jej domu tymczasowym Raisę. Suczka jest przecudna, spokojna i bardzo łaknie bliskości i czułości. Widać, że ma już swoje lata ale dzielnie spaceruje i czuwa na balkonie. Przywitała mnie tysiącem buziaków. Widać że jest łagodna, choć nie wiem, jaka jest w realacjach z innymi psami. W domu tymczasowym jest kot ale dla bezpieczeństwa obojga, poznają się na razie przez kratę. Suczka i kocica obwąchują się i poznają. Suczka ma wszystkie szczepienia. Je karmę dla sterylizowanych suk. 

Pozdrawiam

Kasia"
 
 
08 Wrzesień 2017

Dziś Raisa odwiedziła lecznicę, gdzie przeszła podstawową kontrolę lekarską. Sunia jest w dobrej kondycji, troszkę za gruba, ale odpowiednia dieta powinna pomóc w osiągnięciu prawidłowej wagi. Lekarz zauważył małe zmiany na uszach, w badaniu mikroskopowym brak pasożytów.

Raisa jest bardzo całuśna, rozdaje buziaki na prawo i lewo, bardzo ufna w stosunku do człowieka, na widok psów się cieszy, na koty nie zwraca uwagi, chyba że kot sam zaczepia, wówczas chce pogonić, ale nie ma w tym agresji. Za smaczka zrobi wszystko.

 

 

21 Wrzesień 2017

Dostaliśmy relację z domu tymczasowego Raisy. Pani Agnieszka pisze do nas tak:

"No i tydzień za nami:) Czas spędzony na poznawaniu siebie wzajemnie, zasad jakie panują w domku i harmonogramu dni. Jedyne co przychodzi mi do głowy żeby opisać Raisę to jedno słowo...IDEAŁ! Od razu zaakceptowała co wolno a co nie i bez problemu się temu poddaje. Ogólnie jej zachowanie od samego rana kiedy jak galaretka (trzęsie się cała we wszystkie strony z radości ) wita nas całusami i przytulasami, kiedy spokojnie czeka na spacerek, na którym idzie przy nodze a na zamkniętym terenie też cały czas sprawdza czy nie odejdę za daleko:), (pomijając chwile kiedy skacze, parska i zgina się śmiesznie w różne strony merdając ogonkiem), spokojnie siedzi przy misce i wypatruje jaconka, pyta czy może wejść na kanapę czy łóżko kładąc łepek lub łapkę na nich, jak się cieszy i tarza na dywanie....I tak można opisywać ale by było za długo:) W domku jak zostaje sama to spokojnie śpi. Toaleta tylko na dworku i ogólnie dama całym pięknym pyszczkiem. Zauroczyła już wszystkich sąsiadów i weterynarza też:) I my już nie chcemy być bez niej. A to jedyne i ostatnie moje słowo...KOCHAMY!!!!!:)"

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2017 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.