STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
Interwencja 08/17
Wiek:
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Nieokreślony
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Leczony
Kontakt: ankieta.sosbokserom@gmail.com
14 Sierpień 2017

Gdy szukacie na olx, sprzedajemy czy innych tablicach ogłoszeń wymarzonego czworonoga, nie zastanawiacie się nad warunkami, z jakich pochodzą szczeniaczki, bo być może nie spodziewacie się, że pięknie wyglądające na zdjęciach maluchy tam naprawdę żyją w warunkach, w których nikt nie powinien przebywać. Tanie szczeniaki, w cenie promocyjnej to tak naprawdę piekło dla suki, która rodzi w urągających warunkach, bez odpowiedniej karmy, opieki lekarskiej oraz jej maluchy, schorowane, zarobaczone, przerażone ...

Kilka dni temu pod naszą opiekę przeszło 9 szczeniąt (6 suk i 3 samce) i ich matka, odebrane interwencyjnie przez Pogotowie dla Zwierząt. Szczeniaczki nie miały odrobaczeń ani szczepień ochronnych, mają za to kopiowane w warunkach domowych ogony. Właściciel obciął ogonki bez znieczulenia narzędziem do obcinania metalowych drutów. Wszystkie psy, które do nas trafiły były zapchlone, zarobaczone,  brudne i cuchnące, sierść matowa, posklejana,  źle zsocjalizowane, wycofane, nie znające dotyku i miłości...Załatwiały się słomą, piachem, pszenicą i fragmentami kości. Miały wzdęte brzuszki... Matka szczeniąt sama jest jeszcze psim dzieckiem, wyeksploatowanym tak, że łzy napływają do oczu patrząc na nią...

Zarówno bokserka jak i wszystkie szczeniaczki są dowodem w sprawie, nie mogą być więc wydane do adopcji aż do zakończenia postępowania.

Osoby, które zechciałyby zaopiekować się maluszkami prosimy o kontakt mailowy na adres: ankieta.sosbokserom@gmail.com

Obowiązuje ankieta przedadopcyjna i wizyta przedadopcyjna.

Potrzebujemy Waszej pomocy, żeby pomóc maluchom i ich matce: szczepienia, badania, odrobaczenie, odpowiednia karma. Bardzo prosimy o darowizny z dopiskiem: "boksery z interwencji".

24 Sierpień 2017

 Wszystkie dzieciaczki w typie boksera odebrane interwencyjnie dwa tygodnie temu z pseudo hodowli zostały zachipowane, odrobaczone, zaszczepione przeciwko chorobom wirusowym i przeciwko wściekliźnie i zamieszkały w domach tymczasowych. Nasi mali podopieczni nabierają ciałka, brykają, dokazują, nabierają pewności siebie i otrzymują ogromną dawkę miłości i dotyku. Nasze małe boksery serdecznie pozdrawiają wszystkich wspierających ich ratowanie jak również tych, którzy twierdzą, że źle się stało, że trafiły pod naszą opiekę. Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pomoc i opiekę nad maluchami.

16 Wrzesień 2017

Wszystkie szczeniaczki, cała nasza cudna dziewiątka mają już swoje domki tymczasowe, w których oczekują zakończenia postępowania administracyjnego i karnego. Gdy tylko wszystkie formalności zostaną zakończone, opiekunowie szczeniąt otrzymają umowy adopcyjne. 

Poniżej relacja jednego z domów, który miał przyjemność a nawet zaszczyt gościć w swoim domu dwie sunieczki.

Relacja:

"Droga Fundacjo

Ciężko jest określić w kilku zdaniach, szczęście jakie Nas spotkało. Ja i maż  posiadaliśmy w domu rodzinnym  Bokserki, przy których się wychowywaliśmy i tak oto wspólne spacery Nas połączyły. Zawsze marzyliśmy, że kiedyś nadejdzie ten dzień, że będziemy mieć jednego Bokserka. A tu nagle spotkało Nas podwójne szczęście. Nagle przestała być istotna czysta podłoga, porządek i poukładanie......  Osiem łapek poodbijanych, wszędzie zabawki - nie od córeczki, tym razem - coś, co nigdy nie zapomnimy. Nawet pobudki o 6 rano nie były złe, gdy dwie Boksie witały Nas swoją radością i merdającymi ogonkami. Dwie dziewczynki, które zamieszkały w Naszym domu, pokazały nam swoją  bezwarunkową miłość i miłość siostrzaną. Za to wszystko bardzo dziękujemy, za możliwość pokochania i okazania dobroci tak cudownym pieskom."
 
 
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.