STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
LEA
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Leczony
16 Sierpień 2017

Słodkie szczeniaczki, radosne kuleczki, totalne ADHD uwięzione w boksiowej kupce sprężystego ciałka... Tak z reguły wyobrażamy sobie boksiowe szczeniaczki. Sama radość, wieczne zachęcanie do zabawy, zawadiackie spojrzenie i figlarny wyraz mordeczki...Rozmarzyliście się?

A teraz rzeczywistość... smutna i przerażająca, uświadamiająca, jakim potworem jest człowiek, który dla pieniędzy gotowy jest na niewyobrażalne okrucieństwo, kierowane chłonnym rynkiem i zapotrzebowaniem na tanie szczeniaki w typie rasy. Czy winny jest tylko pseudo-hodowca? Czy człowiek kupujący szczeniaki po "promocyjnej " cenie nie jest współodpowiedzialny za koszmar, jaki jest nieodłącznie udziałam szczeniąt "produkowanych"na "zapotrzebowanie"? 

Lea to jedno z dziewięciu szczeniąt, które trafiły pod naszą opiekę, odebrane interwencyjnie przez Pogotowie dla Zwierząt. Wszystkie szczeniaczki chodzą na podkurczonych łapkach, co jeszcze bardziej potęguje obraz ich stanu psychicznego. Są przerażone, boją się niemal wszystkiego...

Patrząc na Leę nie zobaczycie radości i szczęśliwej, szczenięcej beztroski. Bokserka to obraz smutku i cierpienia, które zadał jej "człowiek"

 Opis z karty:

"Uszy zabrudzone ziemią i woskowiną. Sierść matowa, zabrudzona kałem. Suczka cuchnąca, zapchlona. Ogon obcięty cęgami do drutu. W próbce kału liczne jaja Toxocara canis. W kale słoma, domieszka piasku i fragmenty kości,..."

25 Grudzień 2017

Dostaliśmy relację i zdjęcia z domu cudnej Lei:

"Dzień dobry!
Mała rośnie jak na drożdżach! Jest radosna, wesoła  żywa. Zaspokaja swoją ciekawość wchodząc w każdy kąt domu. Bardzo szybko się uczy, chodzimy na spacery z wolontariuszka Marysią, gdzie wykonuje różne treningi. Idealnie utrzymuje czystość w domu, no chyba, że pochłonie się w zabawie lub zdominują ją emocje :) Świetnie dogaduje się ze starszym bratem, który odzyskał przy niej drugą młodość.
Justyna"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.