STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BRUTUS
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Białe
Stosunek do dzieci: Nieokreślony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: W nowym Domu
16 Sierpień 2017

Brutus przeszedł pod naszą opiekę, został oddany przez właścicielkę. Brutus jest miksem pudla z maltańczykiem, kolejną ofiarą nieodpowiedzialnego człowieka. Psiak jest przerażony, bardzo wycofany, nie zna i nie szuka kontaktu z człowiekiem, izoluje się ale powoli zaczyna się otwierać.

Brutus ma problemy w jamie ustnej, czeka go czyszczenie a być może usunięcie zębów. Badania krwi nie wykazują odstępstw.

04 Wrzesień 2017

Brutus zmienia się w oczach. Po początkowym strachu i przerażeniu psiaka pozostało tylko wspomnienie. Brutus nie chowa się już po kątach, krzakach czy pod krzesłami, nie stara się już być niewidzialnym dla opiekunów. Już nie ucieka i nie odwraca głowy na widok człowieka. Z dnia na dzień nabiera zaufania i pewności siebie, nie odstępuje opiekunów na krok i cieszy się na ich głos i widok. Jest radosny i kontaktowy. Brutus dogaduje się z psami i nie przejawia agresji nawet przy misce.

Brutus wypatruje swojego człowieka, kogoś, dla kogo będzie najważniejszy...

 

17 Wrzesień 2017

Brutus nadal czeka na swojego człowieka i na swój dom. Psiak pod naszą opieką przestał się bać, stał się radosny, bardzo wylewnie się wita i czeka na głaskanie. W stosunku do innych psow bardzo przyjazny.

 

04 Październik 2017

Brutusek nadal szuka domu, psiak jest wielkim pieszczochem, uwielbia być głaskany, lubi siedzieć u opiekuna na kolanach. Nie jest zazdrosny o inne psy, dogaduje się ze wszystkimi.

21 Kwiecień 2018

Jakiś czas temu Brutus zamieszkał w domu tymczasowym i stał się "oczkiem w głowie" swojego opiekuna. Psiak odnalazł w domu tymczasowym miłość, nie rozstaje się z opiekunem i żyją w symbiozie, wzajemnie się wspierając i dając radość i cel życia.

Dziś odwiedziliśmy Brutusa w jego domu i podpisaliśmy umowę adopcyjną. Psiaczek nadal jest nieufny w stosunku do ludzi, na widok obcych osób chowa się, najpewniej i najbezpieczniej czuje się w pobliżu opiekuna. Brutus często odwiedza lecznicę z powodu nawracających problemów z oczami i konieczności zakraplania ich oraz psiego fryzjera, który dba o jego piękną, białą szatę.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.