STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
LORS
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Leczony
22 Sierpień 2017

Słodkie szczeniaczki, radosne kuleczki, totalne ADHD uwięzione w boksiowej kupce sprężystego ciałka... Tak z reguły wyobrażamy sobie boksiowe szczeniaczki. Sama radość, wieczne zachęcanie do zabawy, zawadiackie spojrzenie i figlarny wyraz mordeczki...Rozmarzyliście się?

A teraz rzeczywistość... smutna i przerażająca, uświadamiająca, jakim potworem jest człowiek, który dla pieniędzy gotowy jest na niewyobrażalne okrucieństwo, kierowane chłonnym rynkiem i zapotrzebowaniem na tanie szczeniaki w typie rasy. Czy winny jest tylko pseudo-hodowca? Czy człowiek kupujący szczeniaki po "promocyjnej " cenie nie jest współodpowiedzialny za koszmar, jaki jest nieodłącznie udziałam szczeniąt "produkowanych"na "zapotrzebowanie"? 

Lors to jedno z dziewięciu szczeniąt, które trafiły pod naszą opiekę, odebrane interwencyjnie przez Pogotowie dla Zwierząt. Wszystkie szczeniaczki chodzą na podkurczonych łapkach, co jeszcze bardziej potęguje obraz ich stanu psychicznego. Są przerażone, boją się niemal wszystkiego...

Patrząc na Lorsa nie zobaczycie radości i szczęśliwej, szczenięcej beztroski. Bokserek to obraz smutku i cierpienia, które zadał mu "człowiek"

 Opis z karty:

"Piesek wycofany, zapchlony, wychudzony. Sierść matowa, posklejana, cuchnąca. Po psie skaczą pchły. Obcięty ogon cęgami do metalu. W kale liczne jaja Toxocara canis. W kale obecne plewy ziaren, słoma, piasek i domieszki kości"

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.