STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
RUFUS
Wiek: 7-9
Miejsce pobytu: schronisko
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nieokreślony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Do Adopcji
Kontakt: Ela 608-270-633
30 Sierpień 2017

Rufus trafił do schroniska a schronisko, choćby najlepsze, nie jest miejscem dla staruszka. Biedny Rufus nie ma swojego domu i człowieka, zmieńmy to, zanim zrobi się zimnoo...

Relacja ze schroniska:

"Co czuje pies, który prosto z ciepłego domu trafia do schroniska? Ból, zrezygnowanie, tęsknotę lecz wciąż z pokorą znosi swój los. Smutny jest los naszego Rufuska. Rufusek to pręgowany pies w typie boksera z białym krawatem. To idealny, przekochany psiak. Przyjacielski dla ludzi, łatwo nawiązujący dobry kontakt z opiekunami i wolontariuszami. Spokojny, zrównoważony, cudowny przytulak. Wpatrzony w człowieka jak w obrazek. Kocha całym sobą. Opiekunowie schroniska starają się dać Rufuskowi namiastkę domu, który kiedyś stracił.

Rufusek wciąż czeka na ciepłe ręce człowieka.
Wciąż czeka z nadzieją na nowy dom.
Rufusek bardzo zasługuje na kochający dom! Nie wiemy czemu nadal jest w schronisku?
Mamy wielką nadzieję, że szczęście się do niego uśmiechnie. Rufus jest wykastrowany, zaszczepiony przeciw wściekliźnie i chorobom zakaźnym oraz zaczipowany."
 
 
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2018 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.