STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
NALA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany
12 Wrzesień 2017

Nala to jedna z suń, które w sobotę przeszły pod naszą opiekę, zrzeczone przez właścicielkę. Sunia dziś odwiedziła lecznicę, gdzie została przebadana, zachipowana, odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona, wykonano jej również toaletę uszu. Sunia jest w dobrej kondycji, kontrolne usg jamy brzusznej nie wykazało zmian.

Za wizytę Nali mamy dług w kwocie: 185 zł

 

17 Wrzesień 2017

Nala w domu tymczasowym odnalazła się bez najmniejszego problemu, podbiła serca całej rodziny i stała się ich oczkiem w głowie. Bokserka przystosowuje się do życia w nowych, innych warunkach, uczy się chodzić na smyczy, boi się krawężników, schodów, ale małymi kroczkami robi postępy. Od nowych opiekunów otrzymujemy krótkie ale treściwe relacje: "Prześliczna", "Nasza miłość od pierwszego wejrzenia"

Za kilka dni bokserka jedzie z opiekunami na wakacje, a po powrocie przejdzie zabieg sterylizacji.

27 Listopad 2017

Opiekunowie Nali podjęli najsłuszniejszą decyzję, że sunia zostanie u nich na zawsze. Czy się tego spodziewaliśmy? Oczywiście, byliśmy tego pewni, bo tak cudnych psów nie wypuszcza się z rąk :)

Nala - Nela zwana teraz Zula. Relacja Kasi

Urocza dziewczyna, Pan Piotr zrobił jej echo serca, badania krwi i jest pod stałą opieka weterynaryjną. Jest już po sterylizacji - wszystko dobrze się goi, jeszcze ma szew. Ma dwa duże posłania. Jedna na dole domu drugie na górze. Jest pieszczochem, otwarta na kontakt (ale boi się mężczyzn)  wpatrzona w swojego pana. Boi się, denerwuje się i próbuje atakować inne zwierzęta na spacerze - pan Piotr był już z nią u behawiorysty i chodzi z nią na treningi aby spacer dla obojga stał się w przyszłości przyjemnością. Jest łasa na przysmaczki. Pan Piotr gotuje jej posiłki. Jest oczkiem w głowie swoich opiekunów."

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.