STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
KLOPSIK
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Leczony
08 Październik 2017

Klopsik to 4-5 letni samiec w typie buldoga angielskiego, odebrany z pseudo hodowli wraz z 39 innymi zwierzętami podczas interwencji Pogotowia dla Zwierząt pod Włocławkiem. Z tej interwencji pod naszą opiekę trafiła również sunia w typie buldożka francuskiego Milka. Warunki w jakich przebywały zwierzęta pokazaliśmy w zakładce "zabrane z piekła" http://sosbokserom.pl/pies-2053/

Buldog przeszedł już badania lekarskie. 

Pies przyjechał bardzo brudny, śmierdzący, stan skóry Klopsa jest zły, ma liczne odleżyny, pies był mocno zapchlony, ma zapelenie spojówek, zapalenie kanałów słuchowych.

Klopsik nie chce jeść, ma cały czas biegunkę, był bardzo zarobaczony. Pies dostał w lecznicy antybiotyki, leki przeciw bólowe, jest odrobaczany.
Pilnie potrzebna karma typu Intestinal dla Klopsika.

14 Październik 2017

Klopsik to przeuroczy taran z z gracją słoniika. Buldog wtula się w opiekuna całym ciałem, myśląc , że jest malutkim szczeniaczkiem. Uwielbia bawić się z człowiekiem, delikatnie podgryzać, chować całą ludzką dłoń w swojej pokaźnej mordce. Klopsik nie szuka zwady ani zaczepek, dogaduje się ze wszystkimi psami w stadzie, jest łagodny i bezproblemowy. Taka cudna ciepła klucha, która uwielbia towarzystwo człowieka i bardzo się domaga kontaktu z opiekunem. 

Klopsik czeka na dom, na opiekuna, który zna specyfikę rasy i kocha fałdki i fałdeczki.

22 Październik 2017

Klopsik to Pan Buldog, który dogaduje się z całym stadem, nie szuka zaczepki a nawet trzyma się od nich z daleka. Jest przeuroczy w swojej nieporadności. Klopsik zachowuje się jak taran, gdy chce dotrzeć do wymarzonego celu, nie zdaje sobie sprawy ze swojej wagi i masy, ale nie ma w nim ani grama agresji. Jak na buldoga przystało jest uparty ale zupełnie niegroźny.

Klopsik wypatruje swojego człowieka, chętnie dołączy do domu, gdzie jest już przedstawicielka jego rasy.

 

04 Listopad 2017

Klops, Klopsik, przesłodki, niewzykle kochliwy dzieciak w ciele tarana. Kocha człowieka, uwielbia się do niego przytulać, przylegając całym ciałem. Miłośnicy rasy odnajdą w nim wszystko co kochają, czyli fałdki i fałdeczki, ludzie, dla których jest "tylko psem" nazwą go brzydalem.

Ciężkie spojrzenie ukryte w fałdach daje obraz "leniwego oka", cała sylwetka sprawia wrażenie powolnego klocka, ale nic bardziej mylnego. Klopsik z siłą czołgu pokonuje przeszkody i osiąga swój cel, którym zawsze jest człowiek. 

Buldog dogadał się z sunią rezydentką w domu tymczasowym, choć powinniśmy raczej napisać, że został przez nią wpuszczony do stada i zaakceptowany, bo Klopsik to pacyfista, który stroni od potyczek i wojen.

 

18 Listopad 2017

Klopsik przeszedł kilka dni temu zabieg kastracji, buldog czuje się dobrze. Czekamy na relację i zdjęcia od opiekunki.

13 Grudzień 2017

Dostaliśmy relację i zdjęcia od opiekunki Klopsika:

"Kilka słów o najlepszym psie świata: Klopsik jest dość energicznym chłopakiem, bardzo szybko dogadał się z innymi psami i domownikami, wszystko go ciekawi, i jest niesamowicie towarzyski, najlepiej cały czas spędzałby wtulony we mnie. Z jego uporem jakoś sobie radzimy, bo chłopak szybko się wszystkiego uczy i ja też jestem uparta. Mamy za sobą kilka fochów ale to były początki :-)
Z dnia na dzień lepiej się rozumiemy."

 

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.