STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
+48 608 270 633
adopcje@sosbokserom.pl
LUNA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Do Adopcji
Kontakt: Ela 608-270-633
09 Październik 2017

Luna to około roczna bokserka, która wczoraj przeszła pod naszą opiekę. Sunia została zrzeczona na rzecz naszej Fundacji przez właścicielkę. Luneczka bez problemu zostaje sama w domu, jest nauczona czystości, na spacerach trochę ciągnie, dlatego właścicielka prowadziła ją w kolczatce. Odpowiednio korygowana, w odpowiednich szelkach szybko się nauczy chodzenia przy nodze.

Lunka wczoraj zamieszkała w domu tymczasowym w Warszawie. Już po kilku minutach czuła się jak u siebie i pokazała swoją żywiołowość i szczenięcą radość. Bardzo dziękujemy naszym wolontariuszom Ewelinie i Jarkowi za transport małej do domu tymczasowego i nowym opiekunom za otoczenie bokserki opieką i miłością. Patrząc na zdjęcia widać radość, jaką ta sunieczka wniosła do domu.

 

19 Listopad 2017

Kilka dni temu otrzymaliśmy relację z domu tymczasowego Luny, który stanie się jej domem stałym po wykonaniu zabiegu sterylizacji. Opiekunowie piszą tak:

"Luna to bardzo żywiołowa sunia, nie umie usiąść w miejscu, jest pełna energi, bardzo trudno jest położyć ją spać, a zwłaszcza gdy ktoś zaszeleści czymś w kuchni :) dlatego codziennie wyprowadzana jest na dłuższy intensywny spacer, gdzie spotyka się i wariuje ze swoim przyjacielem "Bafim". Ma swoją ulubioną zabawkę w kształcie udka od kurczaka, która piszczy i Luna często w zabawie na nią podwarkuje i szczeka. Bardzo zakochana jest w domownikach, gdy tylko ktoś wyjdzie na jakiś czas z domu, to Lunka stoi pod drzwiami i podpłakuje. Cały czas jeszcze uczymy ją chodzić na smyczy, bo wszystko wokół jest dla niej bardzo interesujące i ciagnie za sobą. Umie już siadać i podawać obie łapki. Ogólnie mówiąc pies dostał bardzo dużo miłości od rodziny i umie ją odwzajemniać, zwłaszcza pokazuje to gdy ktoś wraca do domu po swojej nieobecności :))"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2017 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.