STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
AWRA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DS
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nieokreślony
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Suka
Status: W nowym Domu
22 Październik 2017

Kilka dni temu zostaliśmy poproszeni o przejęcie opieki nad bokserką i znalezienie dla niej odpowiedniego domu. Właścicielka przekazała nam o bokserce takie informacje:

"Szukam domu dla 3-letniej suczki bokserki. Jest wysterylizowana zaczipowana, ma wszystkie szczepienia i paszport. Nie toleruje innych psów. Z powodu nagłej przeprowadzki za granicę z wielkim bólem jestem zmuszona pilnie znaleźć jej dom gdzie ją pokochają. Jest żywiołowa i pełna energii. Uwielbia zabawe. Sprawa bardzo pilna."

W piątek nasi wolontariusze pojechali po bokserkę, jednak z powodu jej agresywnych zachować w stosunku do nowych osób, nie mogli jej zabrać, bo sunia ich atakowała. Na spacerze też trudno było nad nią zapanować, więc potrzebny jest bardzo odpowiedzialny dom bez innych zwierząt, bez małych dzieci. Psem musi się zająć opiekun, który nie tylko bardzo ją pokocha i da poczucie bezpieczeństwa ale równocześnie będzie wobec niej stanowczy i konsekwentny i wyprostuje wszystkie jej niewłaściwe zachowania, nauczy komend i panowania nad emocjami, zapisze sunię na szkolenie i będzie z nią pracować pod okiem behawiorysty.

BARDZO PILNIE SZUKAMY DOMU, KTÓRY PODEJMIE SIĘ PRACY Z TĄ CUDNĄ CHOĆ TRUDNĄ BOKSERKĄ.

29 Październik 2017

Opiekunka Awry podjęła decyzję, że sunią zaopiekuje się ktoś z rodziny. Bardzo się cieszymy, bo to najlepsze rozwiązanie dla psa.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.