STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
KUKA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DS
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nieokreślony
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Suka
Status: W nowym Domu
23 Październik 2017

Otrzymaliśmy prośbę o znalezienie domu dla suni o imieniu Kuka. Kuka ma około roku. Suczka nie dogaduje się z siedmioletnim samcem rezydentem. Bokserka jest nauczona życia w domu. Szukamy dla Kuki domu bez innych zwierząt.

Relacja opiekunki:

" Mam w domu dorosłego psa rezydenta i młodą, roczną suczkę. Niestety od jakiegoś czasu pojawił się problem i nie mogą się zgodzić, a wręcz walczą ze sobą o dominację w domu. Suczka zdominowała rezydenta i z nim walczy. Po konsultacji z behawiorystą psów, zdecydowaliśmy, że najlepszym, lecz dla nas bardzo trudnym rozwiązaniem będzie znalezienie dobrego domu dla suczki, tym bardziej, że za 3 miesiące pojawi się w domu małe dziecko."

Opis suczki: "Kuka – roczna suczka. Wesoła, żywa, szybko się uczy. Przyjazna dla ludzi, bardzo wylewna w uczuciach. Mieszka w domu i biega luzem. Smyczy używamy tylko w przypadku wyjazdów na szczepienia. W domu oprócz pogryzionego pantofla nic nie zniszczyła. Karmiona jest suchą karmą HUSSE dla psów aktywnych. W domu oprócz Kuki mieszka 8 letni pies rezydent Biko. Do momentu pierwszej cieczki nie było problemu. Bawiły się razem w zgodzie. Jednak po cieczce ujawnił się jej dominujący charakter. Nie toleruje drugiego psa w domu, zaczęły się walki pomiędzy nimi, stąd nasza decyzja o znalezieniu dla niej domu adopcyjnego. "

BARDZO PILNIE SZUKAMY DOMU DLA BOKSERKI.

Dostaliśmy informację od opiekunki bokserki, że sunia znalazła dom.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.