STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
KALA
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Leczony
29 Październik 2017

Kala to jedno z sześciu szczeniąt, jakie przeszły pod naszą opiekę w wyniku interwencji Pogotowia dla Zwierząt, o której pisaliśmy kilka dni temu. Opis interwencji i warunki w jakich żyły szczeniaczki znajdziecie Państwo w zakładce "Interwencja PdZ październik" http://sosbokserom.pl/pies-2072/

Kala to sunia w typie boksera, ma 7 tygodni, ma sporą niedowagę (waży zaledwie 1600 gram) trafiła do nas brudna, zapchlona, z biegunką i bardzo wzdętym brzuszkiem. Test na Parvo i na nosówkę wyszedł na szczęście ujemny. 

Sunia jest odrobaczana Aniprazolem kolejny dzień oraz jednorazowo dostała Baycox.

Szczeniaki z tej interwencji to kolejne psiaki, które w ostatnim czasie przeszły pod naszą opiekę. Badania tych psiaków,odpowiednia karma to wszystko wydatki, z którymi sobie nie poradzimy bez Waszej pomocy.
Prosimy Państwa o darowizny z dopsikiem: "psy z pseudo".
Szukamy dla psiaków domów tymczasowych, które zostaną ich domami stałymi po zakończeniu postępowania.

 

 

 

03 Listopad 2017

Kala zamieszkała dziś w domu tymczasowym, który zamieni się w dom stały po zakończeniu postępowania administracyjnego i karnego oraz po przeprowadzeniu zabiegu sterylizacji. Bardzo się cieszymy i gratulujemy opiekunom decyzji.

08 Listopad 2017

Dostaliśmy relację z domu tymczasowego Kali. Opiekunowie piszą o małej tak:

"Witam, przesyłamy krótką relację na temat naszego nowego pupila. Poprzednio Kala a teraz już Tosia, bo tak na nią mówimy, jest pełnym radości i szaleństwa szczeniaczkiem. Bardzo szybko zaakceptowała swój nowy dom i rozkochała w sobie wszystkich domowników. Jest ogromnym pieszczochem, uwielbia się przytulać, rozdawać cudowne buziaki i spać w ciągu dnia na naszych rękach. Gryzie wszystko co wpadnie jej w pyszczek i spędza dużo czasu na zabawie. Jest bardzo mądra, szybko się uczy. Zaoberwowaliśy, że nienawidzi zostawać sama i tracić nas z pola widzenia. Jeśli zajmie się zabawą i nie zauważy, że wyszliśmy z pokoju to zaczyna strasznie płakać. Wczoraj byliśmy na wizycie u weterynarza i wspaniałą wiadomością jest, że nasze maleństwo waży 2,5 kg. Za radą weterynarza zaczęliśmy stopniowo wprowadzać nowe pożywienie: gotowane mięsko z kurczaka, które jak się okazało uwielbia a dzisiaj ze smakiem zjadła biały serek. Przez jeszcze dwa dni zbieramy Tosi kupki na kolejne badanie kału i jeśli wszystko będzie dobrze, będziemy mogli wykonać pierwsze szczepienie. Załączamy zdjęcia, niestety mamy słaby aparat, więc nie są one wysokiej jakości. Pozdrawiamy"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.