STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
KENDRA
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany
Kontakt: ankieta.sosbokserom@gmail.com
30 Październik 2017

Kendra to jedno z sześciu szczeniąt, jakie przeszły pod naszą opiekę w wyniku interwencji Pogotowia dla Zwierząt, o której pisaliśmy kilka dni temu. Opis interwencji i warunki w jakich żyły szczeniaczki znajdziecie Państwo w zakładce "Interwencja PdZ październik" http://sosbokserom.pl/pies-2072/

Kendra to sunia w typie boksera, ma 7 tygodni, ma sporą niedowagę (waży niespełna 1,5 kg) trafiła do nas brudna, zapchlona, z biegunką i bardzo wzdętym brzuszkiem. Test na Parvo i nosówkę wyszedł na szczęście ujemny.

Sunia jest odrobaczana Aniprazolem kolejny dzień oraz jednorazowo dostała Baycox.

Szczeniaki z tej interwencji to kolejne psiaki, które w ostatnim czasie przeszły pod naszą opiekę. Badania tych psiaków,odpowiednia karma to wszystko wydatki, z którymi sobie nie poradzimy bez Waszej pomocy.
Prosimy Państwa o darowizny z dopsikiem: "psy z pseudo".

 

05 Listopad 2017

Kila dni temu Kendra zamieszkała  w domu tymczasowym, który zamieni się w dom stały po zakończeniu postępowania administracyjnego i karnego oraz po przeprowadzeniu zabiegu sterylizacji. Bardzo się cieszymy i gratulujemy opiekunom decyzji.

Dziś nasza wolontariuszka Kasia odwiedziła Kendrę w jej domku. Relacja Kasi:

Cześć!

Dziś odwiedziłam Kendrę, teraz juz Lunę.
Szczeniak jest w nowym domu od tygodnia. Jest maleńka i drobniutka ale juz przybrala na wadze i nie widać żeberek. Jest karmiona pokarmem Starter dla szczeniąt, mieszanką dla niemowląt oraz gotowanym ryżem z marchewką wołowiną albo kurczakiem. Opiekunowie bacznie obserwują jej rozwój i pilnują aby posiłki były pełnowartościowe.
Kendra vel Luna jest rozkoszna. Bawi się kilka minut a potem idzie spać. Sypia w lóżki opiekunow ale rownież w swoim nowym kojcu, gdzie jest przenoszona. Przy mnie bawila się 10 minut a potem domagała się wniesienia na kanapę (jeszcze jest za malutka aby samej wejść). Tam spala kolejne 10 minut, potem przeniesiona do kojca grzecznie spała. Obudził ją posiłek (dziś ryz z wołowiną ;)). Potem  kilka chwil przeciągania sznurka i znow spanie. Uczona jest czystości. Ma przygotowane specjalne maty dla szczeniąt i mnostwo smakołyków! 
Suczka już się zadomowiła. Szczeka! Potrafi warczeć i uwielbia zabawki!.
Kendra ma młodych ale bardzo odpowiedzialnych opiekunów. Dostała nowiutki kojec, nową poduszkę, kocyk, miseczkę, obrożkę...  Wkrotce czeka ją kontrola pasożytowa i szczepienia. A potem pozna Agatę. Rodzinną Bokserkę, która miejmy nadzieje stanie się jej przewodniczką.
 
Pozdrawiam
Kasia"
 

12 Styczeń 2018

Dostaliśmy nową relację i zdjęcia z domu Kendry/Luny:
"Cześć Kasia :)
Przesyłamy kilka zdjęć Lunki :)
Luna ma się bardzo dobrze, z dnia na dzień jest coraz większa, potrafi już wykonywać kilka podstawowych komend a nauka ich nie sprawiła jej zbytniej  trudności :)
Podczas pierwszych spacerów na dwór  pogoda nie sprzyjała Nam  zbytnio ,  (padał śnieg , było bardzo zimno) Luna cała się trzęsła  dlatego zakupiliśmy jej ubranko.
Kurteczka bardzo się sprawdziła, Luna chętnie ją zakładała  i  na spacerach nie było już żadnych problemów.
Teraz  kurtka już nie jest Nam potrzebna, Luna bardzo lubi wychodzić na dwór, uwielbia bawić się patykami, witać z innymi psami. Często chodzimy  na coraz dłuższe spacery gdzie Luna  może sobie pobiegać :)
Z Agatą bardzo dobrze się dogadują,  wspólnie spędziły Sylwestra  :)  Agata jak usłyszy że Luna ma przyjść do Niej to siedzi pod drzwiami i czeka zaś Luna jak jest już pod klatką Agaty wbiega po schodach,  siada na wycieraczce i drapie łapą w drzwi żeby ją wpuścić. Dziewczyny razem śpią, razem jedzą, piją z jednej miski a  walkę o zabawkę z racji wieku  zawsze wygrywa Luna :)
Pozdrawiamy :)"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.