STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
KLARA
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Leczony
30 Październik 2017

Klara to jedno z sześciu szczeniąt, jakie przeszły pod naszą opiekę w wyniku interwencji Pogotowia dla Zwierząt, o której pisaliśmy kilka dni temu. Opis interwencji i warunki w jakich żyły szczeniaczki znajdziecie Państwo w zakładce "Interwencja PdZ październik" http://sosbokserom.pl/pies-2072/

Klara to sunia w typie boksera, ma 7 tygodni, ma sporą niedowagę (waży niespełna 1,5 kg) trafiła do nas brudna, zapchlona, z biegunką i bardzo wzdętym brzuszkiem. Test na Parvo i nosówkę wyszedł na szczęście ujemny.

Sunia jest odrobaczana Aniprazolem kolejny dzień oraz jednorazowo dostała Baycox.

Szczeniaki z tej interwencji to kolejne psiaki, które w ostatnim czasie przeszły pod naszą opiekę. Badania tych psiaków,odpowiednia karma to wszystko wydatki, z którymi sobie nie poradzimy bez Waszej pomocy.
Prosimy Państwa o darowizny z dopsikiem: "psy z pseudo".


05 Listopad 2017

Kilka dni temu Klara zamieszkała dziś w domu tymczasowym, który zamieni się w dom stały po zakończeniu postępowania administracyjnego i karnego oraz po przeprowadzeniu zabiegu sterylizacji. Bardzo się cieszymy i gratulujemy opiekunom decyzji.

Kilka dni temu nasza wolontariuszka Monika odwiedziła Klarę w jej domu i jest oczarowana nie tylko małą ale również jej opiekunami:

Witam. Odwiedziłam dom Klary. Dom z tradycją boksiowa. Bokserka szczeniak, którą wzięli w czwartek, ma się dobrze, co prawda nadal w kupie sa robaki, ale dziewczynka jest w trakcie leczenia. Od początku pracują z wychowaniem i już są efekty.

Relacja Pani Ani:

"Witam Pani Kasiu.

Nasza Klara zwana Tosią ma się dobrze, przybiera na wadze, już waży 2kg, łobuzuje, je, śpi i tak na okrągło. Już przyzwyczailiśmy się, że z nami jest Tosia i nie wyobrażamy sobie naszego domu bez niej. Od poniedziałku zbieramy kupę do badania. A w czwartek podjadę do veta na sprawdzenie. 

Miłego dnia
Anna"
Bardzo dziękujemy Pani za darowiznę i opłacenie faktury za leczenie maluchów.
 
 
14 Listopad 2017

Dostaliśmy relację z domu tymczasowego Klary. Opiekunka pisze tak:

"Witam Pani Kasiu

Byłam u veta, Pani Doktor dała Tosi kolejne proszki na odrobaczenie, nie robiła badania, bo było widać gołym okiem co w kupie piszczy :). We wtorek wieczorem jedziemy już na szczepienie o ile wszystko bedzie ok. 
Tosia waży już niecałe 3 kg, i raz jest aniołkiem a raz diabełkiem. Wiadomo jak to szczeniak rozrabia, apetyt dopisuje, uczymy ją czystości, ale jak wiadomo efekty są różne :)
 
miłego dnia"
 
 
 
 
 
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.