STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
CERBER
Wiek: 7-9
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany
31 Październik 2017

Wczoraj zostaliśmy poproszeni o pomoc dla buldożka francuskiego Cerbera i tego samego dnia buldog przeszedł pod naszą opiekę, został zrzeczony na rzecz fundacji przez właściciela. Buldożek bez najmniejszego problemu wszedł do stada i dogadał się z podopiecznymi fundacji

03 Listopad 2017

Cerber odwiedził lecznicę, przeszedł podstawowe badania. Ponieważ buldożek ma zespół cech brachycefalicznych, na środę został umówiony zabieg plastyki skrzydełek nosa oraz kastracja. Buldog nie miał aktualnych szczepień ochronnych, został więc odrobaczony, zaszczepiony i zaczipowany.

10 Listopad 2017

Cerber zamieszkał w domu tymczasowym, kilka dni temu przeszedł zabieg korekty skrzydełek nosa oraz kastrację w asyście anestezjologa. Operacja przebiegła bez komplikacji, buldożek wybudził się prawidłowo. Po zabiegu wrócił do domu tymczasowego, gdzie dochodzi do siebie otoczony troskliwą opieką.

Operacja Cerbera i badania kosztowały 931 zł, fvat nr 6/11/2017. Bardzo prosimy Państwa o pomoc w spłaceniu długu w lecznicy.

 

28 Listopad 2017

Kilka dni temu nasza wolontariuszka Kasia odwiedziła dom Cerbera. Wizyta była bardzo owocna, bo opiekunka podjęła decyzję, że Cerbuś zostanie z nią na zawsze. Na wizycie podpisana więc została umowa adopcyjna. Czy się tego spodziewaliśmy? Byliśmy tego pewni, bo Cerber potrafi rozkochać w sobie każdego :)

Relacja Kasi:

"Przez opiekunkę nazywany Cerbuś. Jest pieszczochem - ma swoje posłanko ale spi z w łóżku z opiekunką. Po operacji  i sterylizacji już nie ma szwów. Wszystko sie goi ok. Przyjazny do ludzi i zwierzat. Przywitał mnie w drzwiach i zaakceptował - od razu chciał sie przytulac. Wskoczył sam na kanapę, by o nim nie zapomniec. Ma swoje ulubione zabawki. Jeździ z panią na wypady czasami na kilka dni."

 

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.