STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ARYA
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: W trakcie procedury adopcyjnej
Kontakt: 798 180 888
22 Listopad 2017

 Arya to jedno z 4 szczeniąt, które przeszły pod naszą opiekę, przekazane nam przez Schronisko. W schronisku szczeniaczki zostały odrobaczone i zaszczepione. Arya wraz z pozostałymi szczeniaczkami przyjechała wczoraj do Warszawy i zamieszkała w domu tymczasowym u Pani Danusi. Dziś wraz z opiekunką szczeniaczki przyjechały do lecznicy na wizytę kontrolną, gdzie zostały odpchlone, zachipowane, pobrano zeskrobinę, i zbadano kał. Zeskrobina i kał wolne od pasożytów.

Arya jest drobna, waży 3 kg

Wizyta maluchów kosztowała Fundację 200 zł.

06 Grudzień 2017

Dostaliśmy krótką relację z domu tymczasowego Aryi. Sunia dochodzi do siebie po parowirozie i wypatruje swojego człowieka na dobre i na złe.

Pani Danusia pisze o sunieczce tak:

"Arya - cudowna dziewczynka, najmniejsza ze znalezionych szczeniaków, najbardziej odważna. Wszędzie pierwsza, do człowieka przecudna, przytulaśna, całuśna. Jeśli znajdzie się blisko człowieka, nie ma przebacz, miłości nie ma końca."

 

17 Grudzień 2017

Dostaliśmy relację i zdjęcia od nowych opiekunów Aryi. Sunia jest w trakcie procedury adopcyjnej, umowa adopcyjna zostanie podpisana po wykonanym zabiegu sterylizacji.
"Witam, Pozdrawiam z nowego domu Aryi - obecnie ABI. Sunia jest z nami dopiero tydzień, a już zawojowała wszystkich. Przytulaśna, lizak, pieszczocha. Bardzo otwarta na kontakt z człowiekiem. Nie ma lęku separacyjnego od rodzeństwa, nie płakała po podróży (mieszka w Olsztynie). Zostaje sama na 3-4 godziny, nie płacze, nie niszczy (jeszcze) rzeczy, ale jak wracamy miłości nie ma końca. W roki gryzaka występuje u nas surowa marchewka- polecam. Apetyt dopisuje, nie ma kłopotów z brzuszkiem, załatwia się prawidłowo.  Jesteśmy zdecydowani - ABI zostaje u nas na zawsze. A jak sunia wygląda, jak i gdzie śpi, popatrzcie na zdjęcia -chyba jest szczęśliwa, bo my z Nią bardzo."

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.