STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
STARK
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: W nowym Domu
22 Listopad 2017

Stark to jedno z 4 szczeniąt, które przeszły pod naszą opiekę, przekazane nam przez Schronisko. W schronisku szczeniaczki zostały odrobaczone i zaszczepione. Stark wraz z pozostałymi szczeniaczkami przyjechał wczoraj do Warszawy i zamieszkał w domu tymczasowym u Pani Danusi. Dziś wraz z opiekunką szczeniaczki przyjechały do lecznicy na wizytę kontrolną, gdzie zostały odpchlone, zachipowane, pobrano zeskrobinę, i zbadano kał. Zeskrobina i kał wolne od pasożytów.

Stark jest największy ze wszystkich szczeniąt, waży 5kg.

Wizyta maluchów kosztowała Fundację około 200 zł.

23 Grudzień 2017

Stark jakiś czas temu zamieszkał w domu tymczasowym u Pani Danusi. Cała rodzina podjęła decyzję, że psiak u nich zostaje na stałe. 

Relacja:
"Duży chłopak od początku zauważalny, klucha. Teraz wyrósł, zmężniał, waga tylko 8 kilo, spokojny, kochający, wpatrzony. Od początku ksywa "Gruby" wszędzie pierwszy, taran jeśli chce pierwszy zjeść.

Wszystko, co robi to na całego, dużo zabawy, dużo zabawy, dużo jedzenia, dużo spania.
Pozdrawiam, Danusia."

 

 

07 Styczeń 2018

Dostaliśmy nową relację i zdjęcia z domu Starka:

"Stark- u nas Bard ( po wielu sporach)

A więc Stark/ Bard, Bardzio tak jak braciszek, jest zaszczepiony pierwszym szczepieniem i też za jakiś czas pójdzie na spacer. Razem z braciszkiem szaleją po domu i martwię się, że jak Rob wyjedzie to będzie rozpacz. Chłopaki razem się bawią, śpią i jedzą. Ale jednak dwa różne charaktery. Stark/Bard wdrapuje się na łóżko przytula się i już oczy mu się zamykają. Bardzo podoba mu się nasza suczka Luka, jak ją widzi to szaleje, ale dla niej dwa szczeniaki to przesada, więc dla spokoju pokazuje zęby ostrzegawczo. Myślę, że za jakiś czas  jak mały podrośnie to będą zgodną parą."

 

05 Grudzień 2018

Stark przeszedł jakiś czas temu zabieg kastracji, pies zostaje w soim domu tymczasowym już na stałe.

Relacja Pani Danusi:

"Witam

przesyłam zaświadczenie o kastracji psa Starka, zabieg przeprowadzony 29 sierpnia 2018r., kilka zdjęć i krótką relację.
Mija rok od kiedy u nas zamieszkał wraz ze swoim rodzeństwem, wiele razem przeszliśmy, po oddaniu Robba brata Starka stracił pewność siebie i zaczął się wszystkiego bać. Dostaliśmy wsparcie od cudownej behawiorystki w postaci szkolenia PIES NA MEDAL , na które Stark /u nas BARD uczęszczał z przyjemnością i cudownie pracował. Na wakacje pojechał z nami nad morze, całe dnie spędzaliśmy na plaży a raczej w wodzie, Bard został okrzyknięty wydrą morską. Przemądry pies, uwielbiający ludzi, i inne zwierzęta , w domu grzeczny (brak strat) , na spacer tylko z piłką i tylko biegać,  druga pasja - jedzenie ,można cały dzień siedzieć i sępić. Mimo kastracji i swojego apetytu trzyma się w wadze 28 kilo.
Załączamy kilka zdjęć, filmik z wakacji oraz urodzinowy
 
Filmik wakacyjny:
https://www.youtube.com/watch?v=yg2nAaK44HE&t=22s
Filmik urodzinowy:
https://www.youtube.com/watch?v=kr18vJf4S5M
Pozdrawiam Danuta"
 
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2018 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.