STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
+48 608 270 633
adopcje@sosbokserom.pl
SANSA
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: W trakcie procedury adopcyjnej
Kontakt: 798 180 888
22 Listopad 2017

Sansa to jedno z 4 szczeniąt, które przeszły pod naszą opiekę, przekazane nam przez Schronisko. W schronisku szczeniaczki zostały odrobaczone i zaszczepione. Sansa wraz z pozostałymi szczeniaczkami przyjechała wczoraj do Warszawy i zamieszkała w domu tymczasowym u Pani Danusi. Dziś wraz z opiekunką szczeniaczki przyjechały do lecznicy na wizytę kontrolną, gdzie zostały odpchlone, zachipowane, pobrano zeskrobinę i zbadano kał. Zeskrobina i kał wolne od pasożytów.

Sansa waży 3,5 kg.

 

23 Grudzień 2017

Sansa jakiś czas temu pojechała do nowego domu. Umowa adopcyjna z opiekunami zostanie podpisana po wykonaniu zabiegu sterylizacji.

Relacja z 6 Grudnia:

"Witam,

Od soboty zostaliśmy nowymi właścicielami Sansy teraz już Naki. 
Naka bardzo szybko zaaklimatyzowała się w nowym domu. Pierwszej nocy często popłakiwała, ale teraz już śpimy spokojnie. Po przyjeździe do nas mała miała dalej problemy z jelitkami i była osowiała, weterynarz zalecił kroplówki jeszcze przez 4 dni i antybiotyk, dodatkowo  Naka dostaje probiotyk na jelitka. Dzisiaj byliśmy na ostatniej wizycie i weterynarz stwierdził, że nie widzi już potrzeby podania jej kroplówki, w dalszym ciągu musimy się trzymac diety, ale od jutra możemy zacząć podawać jej trochę suchej karmy. 
Przed świętami czeka nas odrobaczenie, a w nowym roku możemy zacząć kolejne szczepienia. Od poniedziałku po małej nie widać już oznak choroby, zaczyna powoli broić, biega po całym mieszkaniu, jej ulubionym miejscem jest póki co kuchnia, w której stara się zebrać jakieś smaczki z podłogi albo stara się wyżebrać coś ze stołu.
Mimo ciężkiej choroby jaką Naka przeszła, jest bardzo radosnym i ciekawskim pieskiem.
Dziękujemy Fundacji za cudowną psinkę i z okazji Mikołaja życzymy każdemu podopiecznemu ciepłego i dobrego domku :-)

Pozdrawiam
Natalia i Adam."

 

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2018 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.