STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
AMFA
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Białe
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: W trakcie procedury adopcyjnej
11 Grudzień 2017

Amfa to jedno z ósemki szczeniąt cudnej Soni, odebranej interwencyjnie przez Fundację Mondo Cane z nielegalnej hodowli. 

Bokserka ma osiem tygodni, jest odrobaczona, po pierwszym szczepieniu i gotowa, by zamieszkać w nowym domu. Szczeniaczki źle reagują na karmę Royal Starter, dlatego obecnie są na karmie  Forza 10 Intestinal Active , powoli wprowadzamy karmę dla szczeniąt Forza 10 puppy junior z rybą duże i średnie rasy  Bardzo dziękujemy https://sklepzkarmami.pl za przekazanie dla szczeniąt 15 kg karmy.

Cudowna, biała Księżniczka, która choćby po trupach dotrze do celu, jakim jest człowiek. Potrzebuje czułości, uwagi i mnóstwa zabawy. W stadzie jest jedną z rządzących. Rozbraja spojrzeniem i cudnym boksiowym charakterem...

 

20 Grudzień 2017

W poniedziałek cudna, śnieżna Amfa pojechała do swojego domu, do naszej wolontariuszki Olgi, która jakiś czas temu adoptowała od nas Kamela. Olga pisze krótkie ale bardzo wymowne relacje:

"Jak ja ją kocham, jest cudna. Mój weterynarz się ze mnie śmiał... Jak wracam do domu to Kamel mnie obwachuje. .. serce boli. Już wie, że jest coś na rzeczy.. ale jeszcze troszkę i pozna siostrzyczkę. Miętosimy się cały czas. Moja bratanica oszalala na jej punkcie"

"Biała Śnieżynka zamieszkała z rozpoczęciem zimy na Śląsku.. podróż przebiegła bez przykrych niespodzianek, bo kruszynka lubi jazdę samochodem. W czasie jazdy albo patrzyła w oczy swojej nowej mamie,  albo po prostu spała. W momencie,  kiedy przekroczyłysmy próg domu, była nieco zaniepokojona - ale zjadła trochę karmy. Noce są dla Amfy po prostu białe!  Szczeka, wyje do księżyca ... woła :"mamo !"Te kilka dni razem pokazały, że charakterem dorównuje swojej " karmicielce " ... ale w końcu pies upodabnia się do swojego właściciela. Nie możemy doczekać się 2 szczepienia,  żeby Amfa mogła poznać swojego starszego brata - Kamela.. to już za niespełna dwa tygodnie, wiec damy rade. .. na razie boksie poznały swój zapach. Amfa jest kochanym psiakiem. Z chwilą, kiedy pozytywnie przeszliśmy warunki adopcji - była już naszym członkiem rodziny, mimo,  że dzieliło nas jeszcze te kilka kilometrów."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12 Styczeń 2018

Otrzymaliśmy nową relację z domu cudnej Amfy, która bez problemu dogadała się ze starszym, adoptowanym od nas Kamelem. 

OLga pisze tak:

"Mały, śnieżny, czarny charakter. Przepełniona złośliwością do szpiku kości.

Kocha podgryzać Kamela, ciągnąć mamę za włosy i drzemki pod kołdrą.
Rośnie jak na drożdżach. Swój start rozpoczęła z wagą 4100 g aktualnie mamy 6500 g.
Nie lubi czyścić uszu, oczu... jak widzi wate - to ucieka za łóżko. .. a robimy to tak delikatnie 
Przyzwyczajamy się też do wycierania łapek. Jak Kamel wraca ze spacerów,  to kruszynie też wycieramy łapki.. nie jest zadowolona. Ale nikt nie mówił,  że wszystko przyjdzie nam z łatwością." 

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.