STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
QUEBO
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: W trakcie procedury adopcyjnej
11 Grudzień 2017

Quebo to jedno z ósemki szczeniąt Soni, odebranej interwencyjnie przez Fundację Mondo Cane z nielegalnej hodowli.

Bokserek ma osiem tygodni, jest odrobaczony, zachipowany, po pierwszym szczepieniu i w sobotę zamieszkał w nowym domu tymczasowym, który stanie się jego domem stałym po zabiegu kastracji. Czekamy na relację i zdjęcia cudnego Quebo od opiekunów.

Szczeniaczki źle reagują na karmę Royal Starter, dlatego obecnie są na karmie  Forza 10 Intestinal Active , powoli wprowadzamy karmę dla szczeniąt Forza 10 puppy junior z rybą duże i średnie rasy  Bardzo dziękujemy https://sklepzkarmami.pl za przekazanie dla szczeniąt 15 kg karmy.

 

 

16 Grudzień 2017

Dostaliśmy relację z domu tymczasowego Quebo Trolla, który stanie się jego domem stałym po wykonaniu zabiegu kastracji. Opiekunka pisze tak:

"Od tygodnia wszyscy w domu zwariowali na punkcie Trolla i nie wyobrażamy sobie domu bez niego :-) Bo Quebo został u nas Trollem - a dokładnie Trollem IV. Wczoraj odebraliśmy wyniki badań kału, w którym stwierdzono liczne oocysty Isospora spp. W zw. z tym dzisiaj byliśmy na wizycie u naszego pana weterynarza, który zaaplikował leki i ocenił, że Trollek jest w dobrej kondycji. Piesek rośnie i rozwija się prawidłowo. Waży już 4,5 kg. Początkowo czyścił miskę co do okruszka na błysk, teraz zdarza mu się zostawić sobie coś na później. Zakupiliśmy klatkę, w której Trollek czuje się bardzo dobrze (pomijając fakt, że pierwszy w klatce zameldował się nasz 13-miesięczny Michaś i najczęściej panowie urzędują w niej wspólnie). Troll traktuje Miśka jak kolegę, biega za nim i prowokuje do zabawy szczekaniem co niekoniecznie się Michałowi podoba. Pomału przyzwyczajamy Trollka do zostawania w domu samemu, czasami popłakuje ale najczęściej wchodzi do klatki i smacznie śpi. Czasami dla dodania otuchy wciąga do klatki kapcia pana lub bluzę ;-) I ogólnie najbardziej lubi spać z panem - dosłownie i w przenośni wszedł panu na głowę! Asystuje panu w każdej czynności siedząc przy nodze i udając Sfinksa. Uwielbia być głaskany, pieszczony po brzuszku, drapany za uszkiem za co odwdzięcza się lizaniem gdzie bądź. Jednym słowem cudowny członek rodziny!"

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.