STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
KSIĄŻĘ
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Białe
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: W trakcie procedury adopcyjnej
11 Grudzień 2017

Książę to jedno z ósemki szczeniąt cudnej Soni, odebranej interwencyjnie przez Fundację Mondo Cane z nielegalnej hodowli

Bokserek ma osiem tygodni, jest odrobaczony, po pierwszym szczepieniu i gotowy, by zamieszkać w nowym domu.

Książę to rozkoszny taran! Biegający, skaczący i powarkujący uparciuch, który wejdzie tam, gdzie ma ochotę. Człowiek jego przyjacielem. Jednym spojrzeniem potrafi skruszyć każde serce...

Szczeniaczki źle reagują na karmę Royal Starter, dlatego obecnie są na karmie  Forza 10 Intestinal Active , powoli wprowadzamy karmę dla szczeniąt Forza 10 puppy junior z rybą duże i średnie rasy  Bardzo dziękujemy https://sklepzkarmami.pl za przekazanie dla szczeniąt 15 kg karmy.

 

 

20 Grudzień 2017

W niedzielę nasz cudny Książę pojechał do swojego domu tymczasowego, który stanie się domem stałym po wykonaniu zabiegu kastracji. 

Krzysiek pisze tak:

"Książę - Duke dotarł w niedzielę o 2 w nocy do nowego domu. Całą drogę z Seyda nie spali... czuwali. W nocy też nie dał nam pospać. Za to od rana wziął się za nadrabianie zaległosci i spał w "tymczasowym" poslaniu... aż do teraz. Wstapił w niego istny diabeł. Skacze, biega i domaga sie uwagi. Wrocił tez apetyt.

Pozdrawiamy"
 
 
14 Styczeń 2018

Dostaliśmy nową relację z domu Księcia zwanego przez opiekunów Duke. 

Krzysiek pisze tak:

"Mija kolejny wspólny tydzień z tym cudownym psiakiem. Po początkowej nieśmiałości Duke'a ani śladu: biega, skacze, często się przytula i bawi nowymi zabawkami. W Święta odwiedził obie nasze rodziny i potrzebował dosłownie 5 minut by zaczepiać i bawić się z każdym. Szybko pokazał też jak bystrym jest psem: w większości przypadków załatwia się na macie i już potrafi aportować! Książę je regularnie i śpi spokojnie w swoim legowisku. Przed Świętami został odrobaczony i przebadany przez weterynarza, który stwierdził prawidłowy rozwój psa. Mimo braku śniegu, dla nas te Święta były "białe" i magiczne, za sprawą wyjątkowej maści i uroku Duke'a."

"Witam. 

Mijają kolejne dni z naszym Dukiem. Jak już ostatnio pisałem. Był już odrobaczony w nowym roku został zaszczepiony i dokładnie sprawdzony przez wszystkich weterynarzy w rodzinie :)
Duke jest cudownym szczeniakiem. Bardzo szybko się uczy. "Siad", "Leżeć" czy "High five" to dla niego żaden problem. Jak każdy szczeniak ma dni leprze i gorsze, czasem da chwile pospać, a innego dnia budzi nas o 6 rano. Uwielbia się bawić i dokazywać i nie odstępuje nas na krok, śpi zawsze tam gdzie akurat spędzamy czas. 
Pozdrawiamy"
 
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.