STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ELMO
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: W nowym Domu
11 Grudzień 2017

Elmo to jedno z ósemki szczeniąt Soni, odebranej interwencyjnie przez Fundację Mondo Cane z nielegalnej hodowli.

Bokserek ma osiem tygodni, jest odrobaczony, zachipowany, po pierwszym szczepieniu i w sobotę zamieszkał w nowym domu tymczasowym, który stanie się jego domem stałym po zabiegu kastracji. Czekamy na relację i zdjęcia cudnego Elmo od opiekunów.

Szczeniaczki źle reagują na karmę Royal Starter, dlatego obecnie są na karmie  Forza 10 Intestinal Active , powoli wprowadzamy karmę dla szczeniąt Forza 10 puppy junior z rybą duże i średnie rasy  Bardzo dziękujemy https://sklepzkarmami.pl za przekazanie dla szczeniąt 15 kg karmy.

 

16 Grudzień 2017

Dostaliśmy relację z domu tymczasowego Elmo Roho, który stanie się jego domem stałym po przeprowadzeniu zabiegu kastracji. Magda pisze tak:

"Roho (dawniej zwany Elmo) jest już z nami tydzień. Początkowo podchodził do swojej nowej sytuacji z pewną dozą nieśmiałości. Szybko jednak poczuł spokój i włączył mu się tryb eksploratora. Codziennie odkrywa nowe zakamarki swojego nowego domu, wszystko go zadziwia i ciekawi. Jednak najbardziej ożywia się na sygnał: „Podano do stołu”. Je wszystko, je z apetytem i je coraz więcej.

Roho czuje się dobrze, śpi i bawi się na całego każdego dnia. Zaczyna już reagować na nowe imię. Cały czas szuka z nami kontaktu, włazi na kolana, ale jest również samodzielnym psiakiem, który umie zająć się sobą. Klatkę traktuje jak swój azyl i plac zabaw. Zaanektował także sofę, którą dzieli razem z puchatym rekinem. Lubi słuchać Bjork, oglądać seriale i podgryzać kapcie. Jest wesołym, ciekawskim psiakiem i na dobre skradł już nasze serducha."

07 Styczeń 2018

Dostaliśmy relację z domu tymczasowego Elmo Roho

Relacja z 23 grudnia:

Roho jest już z nami 2 tygodnie, a przed nami pierwsze wspólne święta. Od ostatniego tygodnia Roho nieco zmężniał i przybrał na wadze, także rośnie i rozwija się w najlepsze. Kiedy nie śpi, to szaleje - goni zabawki, poluje na kapcie i wdrapuje się na kolana. Jest bardzo szybki i energiczny, więc trudno go uchwycić i zrobić zdjęcie. Dlatego i tym razem Roho jedynie śpiący, ale za to w różnych kompozycjach. Razem z Roho życzymy spokojnych Świąt! 

Relacja z 2 stycznia:

Dzień dobry,

Roho ma się świetnie, leki na robale zadziałały i w czwartek oczekujemy pana weterynarza, aby zaszczepił Roho. Dni upływają Roho spokojnie - je z apetytem, przesypia już dobrych kilka godzin w nocy bez konieczności siusiania, nadal uwielbia gryźć kapcie a pan mop jest dla niego najgorszym wrogiem. Roho pozdrawia noworocznie! :) 

 

09 Grudzień 2018

Elmo przeszedł niedawno zabieg kastracji, a jego opiekunka podpisała z Fundacją umowę adopcyjną, relacja:

"Dobry wieczór,

Podsyłam kilka zdjęć Roho z dzisiaj.
Roho UWIELBIA spacery, bieganie z kijkami, towarzystwo innych psów, które zachęca do wspólnej zabawy. Jest bardzo żywym psem i pełnym energii, ciężko czasami za nim nadążyć. :) Waży już prawie 30kg, jest silnym psem i chyba czasami zapomina, ze nie jest już małym szczeniakiem. Bardzo lubi się przytulać, potrzebuje bliskości człowieka, ale również potrafi sam się sobą zająć i godzinami gryźć gryzaka lub ganiać za piłką. Niedawno zamieniliśmy obrożę na szelki, do których bardzo szybko przywykł i kontynuujemy naukę chodzenia na luźnej smyczy."
 
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.