STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
+48 608 270 633
adopcje@sosbokserom.pl
CANDY
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: W trakcie procedury adopcyjnej
12 Grudzień 2017

Candy to jedno z ósemki szczeniąt Soni, odebranej interwencyjnie przez Fundację Mondo Cane z nielegalnej hodowli.

Bokserka ma osiem tygodni, jest odrobaczona, zachipowana, po pierwszym szczepieniu i w sobotę zamieszkała w nowym domu tymczasowym, który stanie się jego domem stałym po zabiegu sterylizacji. Czekamy na relację i zdjęcia cudnej Candy od opiekunów.

Szczeniaczki źle reagują na karmę Royal Starter, dlatego obecnie są na karmie  Forza 10 Intestinal Active , powoli wprowadzamy karmę dla szczeniąt Forza 10 puppy junior z rybą duże i średnie rasy  Bardzo dziękujemy https://sklepzkarmami.pl za przekazanie dla szczeniąt 15 kg karmy.

 

 

16 Grudzień 2017

Dostaliśmy relację z domu tymczasowego cudnej Candy, który stanie się jej domem stałym po wykonaniu zabiegu starylizacji.

Ola pisze tak:

"Cześć Ela,

Przesyłam krótką relację z pobytu Candy.
Candy, to chodząca słodycz, w której zakochała się cała rodzinka. Jej dzień składa się z cykli, które powtarzają się przynajmniej  cztery razy w ciągu doby. A mianowicie, przede wszystkim spanie w przeróżnych pozycjach -  od leżenia na brzuchu do leżenia brzuchem do góry. Po spaniu obowiązkowo jedzenie. Bardzo chętnie je karmę Forza10 Intenstinal, głównie namoczoną, ale coraz częściej upomina się o suche chrupki, które traktuje jako coś ekstra. No, a jak brzuch pełny, to wtedy należy przygotować miejsce w jelitach i tutaj pojawiają się "plamki i kwiatki pachnące inaczej" (kwiatki o bardzo ładnej konsystencji). Mamy kupiony Puppy trainer z  podkładami, ale Candy traktuje go jako kolejne legowisko. Jak już wszystkie potrzeby fizjologiczne są załatwione wtedy przystępuje do harców i swawoli z zabawkami, bez zabawek, z kapciami, poduszką, a nawet z kołdrą. Wygląda przezabawnie próbując zaciągnąć kołdrę szarpiąc zajeden z jej końców. Ale najważniejsze dla Candy i dla nas to nieustanne mizianie, tulenie no i oczywiście podgryzanie. Jest przecudowna jak biegnie żeby się do nas przytulić po przebudzeniu. Udało mi się raz usłyszeć jak śpiewa. Było to o 6 rano, po nocy, kiedy już nie miała przy sobie siostry (2 noce były u nas 2 psie siostrzyczki). Tym śpiewem przywołała mnie i jak do niej dotarłam musiałam w trybie ekspresowym dać jej jedzonko. Po jedzeniu zaczęła jeden "ze swoich cykli". Długo bym mogła o niej pisać, a pora późna. Czekam właśnie aż się obudzi na nocne karmienie i harce. W załączniku przesyłam kilka fotek.
Pozdrawiam serdecznie 
Ola z rozchichranym sercem  
P.S. Dzisiaj zakupiłam przecudnej urody obróżkę koloru czerwonego, którą Candy ładnie przyjęła. A niech się dziewczynka przyzwyczaja do babskiej biżuterii."
 
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2018 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.