STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
FUZJA
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: W trakcie procedury adopcyjnej
12 Grudzień 2017

Fuzja to jedno z ósemki szczeniąt Soni, odebranej interwencyjnie przez Fundację Mondo Cane z nielegalnej hodowli.

Bokserka ma osiem tygodni, jest odrobaczona, zachipowana, po pierwszym szczepieniu i w sobotę zamieszkała w nowym domu tymczasowym, który stanie się jego domem stałym po zabiegu sterylizacji. Czekamy na relację i zdjęcia cudnej Fuzji od opiekunów.

Szczeniaczki źle reagują na karmę Royal Starter, dlatego obecnie są na karmie  Forza 10 Intestinal Active , powoli wprowadzamy karmę dla szczeniąt Forza 10 puppy junior z rybą duże i średnie rasy  Bardzo dziękujemy https://sklepzkarmami.pl za przekazanie dla szczeniąt 15 kg karmy.

 

16 Grudzień 2017

Dostaliśmy króciutką relację z domu tymczasowego Fuzji Rubi, który stanie się jej domem stałym po wykonaniu zabiegu sterylizacji. Justyna pisze tak:

"2 noce ładnie przespane, budzi się tylko na siku i jedzenie. Dzisiaj o 5 była już rozbudzona, wiec w końcu wzięliśmy ja do łóżka", "No nie da się jej nie przytulać"

07 Styczeń 2018

Dostaliśmy relację z domu tymczasowego Fuzji, która w swojej nowej rodzinie otrzymała imię Rubi

Relacja z 18 grudnia:

Rubi jest już z nami tydzień. Mam wrażenie, że rośnie w oczach, jest coraz pewniejsza, bardzo lubi być przytulana i głaskana. Uwielbia spędzać czas na naszych kolanach. Najchętniej robi to przed snem. Uwielbia bawić się sznurkami, skąd już dość pokaźna kolekcja zabawek wyposażonych w sznurki.

Rubi odebraliśmy tydzień temu, od początku upodobała sobie miskę na pranie do spania, oczywiście nie mogliśmy odmówić i teraz owa miska wyposażona w koc i kołderkę służy Rubi za łóżko.

Rubi uwielbia rozdawać buziaki, na hasło ,,buzi” przybliża pyszczek. Z dnia na dzień Rubi je coraz więcej. W kale wyszły robaki, Rubi dostała syrop na pasożyty u pani weterynarz.

Już niedługo pierwsze Święta Rubi, będziemy wspólnie ubierać choinkę:) Wrcacam teraz do głaskania, jestem uzależniona :)

Dołączę zdjęcia z dzisiejszej przymiarki polarka. Nie wychodzimy jeszcze na zewnątrz, ale to na wypadek przeciągów i żeby przyzwyczaić do wychodzenia w ciuszkach w lutym.

Relacja z 24 grudnia

Dobry wieczór,
 
Rubi rośnie jak na drożdżach, mam wrażenie, ze każdego dnia jest większa. Apetyt jest coraz większy, mam tez wrażenie, że jest coraz cięższa. Oczywiście jak na szczeniaka przystało część dnia rozrabia, a część śpi. Po Świętach robimy badanie na obecność pasożytów. 4.01 mamy kolejne szczepienie. Jesteśmy teraz na Świętach na Mazurach. Rubi bardzo szybko się zaklimatyzowala i pokochała babcie ze wzajemnością :)
 
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.