STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SANTA
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: W trakcie procedury adopcyjnej
12 Grudzień 2017

Santa to jedno z ósemki szczeniąt cudnej Soni, odebranej interwencyjnie przez Fundację Mondo Cane z nielegalnej hodowli. 

Bokserka ma osiem tygodni, jest odrobaczona, po pierwszym szczepieniu i gotowa, by zamieszkać w nowym domu. Szczeniaczki źle reagują na karmę Royal Starter, dlatego obecnie są na karmie  Forza 10 Intestinal Active , powoli wprowadzamy karmę dla szczeniąt Forza 10 puppy junior z rybą duże i średnie rasy  Bardzo dziękujemy https://sklepzkarmami.pl za przekazanie dla szczeniąt 15 kg karmy.

Santa, najmniejsza z miotu - Wspaniałe Quasimodo spędzające większość czasu na plecach. Leży zazwyczaj na ludzkich nogach. Upomina się o uwagę i zaczepia stado, a potem... się chowa. Jest bardzo mała, nieporadna, często "zdominowana" przez rodzeństwo leży na plecach i nie potrafi się wydostać spod nich. Karmimy ją osobno, bo inaczej nie dopchałaby się do miski. Przy tym maleństwie będzie bardzo dużo pracy. Potrzebny jest specyficzny dom łączący wiedzę, miłość i stanowczość. 

 

20 Grudzień 2017

W niedzielę cudna, maleńka Santa pojechała do domu tymczasowego, który stanie się jej domem stałym po wykonaniu zabiegu sterylizacji. Jej nowa opiekunka bez chwili zastanowienia przyjechała po małą z drugiego końca Polski, pokonując blisko 900km. To miłość od pierwszego zdjęcia, pierwszego wejrzenia. Ponieważ sunia rośnie zdecydowanie wolniej od reszty rodzeństwa, jest wolniejsza i słabsza, Karolina już umówiła wizytę u kardiologa, żeby sprawdzić, czy spowolniony wzrost nie jest spowodowany wadą serca. Takiego domu szukaliśmy dla małej. Przekazując Santę w ręce Karoliny możemy być spokojni o jej przyszłość. 

Relacja Karoliny:

"Santa, najkochańszy Cud Świata. Po pierwszym dniu speszonego i nieśmiałego Aniołka stała się biegającym pełnym energii Czorcikiem. Jej ząbki są wszędzie gdzie się da! Uwielbia pluszaki i kocyki, po aktywnej zabawie upomina się o tulenie, pieszczenie i adoracje. Z każdym dniem coraz bardziej się „otwiera”. Pokazuje nam jaka jest wspaniała, radosna a przede wszystkim MĄDRA!!!! Cudowna towarzyszka, pragnąca bliskości, nie opuszczająca nas na krok. To po prostu miłość <3.

Tak bardzo dziękuję za Wasze ogromne serce dla tych Skarbów.

 Pozdrawiam,

 Karolina"

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.