STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ASAN
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany
06 Luty 2018

Asan to roczny pies w typie boksera, który przeszedł pod opiekę naszej Fundacji.
Pies w dniu przejęcia ważył około 20 kg, był bardzo wychudzony, miał bardzo brudne uszy. Trafił do lecznicy na wizytę kontrolną, dostał leki do uszu.
Asan jest energiczny, uwielbia się przytulać, w samochodzie jest grzeczny, w domu nic nie niszczy.
02 Maj 2018

Nasza wolontariuszka udała się ostatnio do domu Opiekunów Asana, by podpisać umowę adopcyjną. Asan zostanie w swoim domu tymczasowym już na zawsze. Bardzo dziękujemy opiekunom za opłacenie zabiegu kastracji, którą Asan przeszedł jakiś czas temu. Opiekunom gratulujemy najlepszej decyzji a Asanowi domu i rodziny, która zapewni mu wszystko czego potrzebuje.

Relacja wolontariuszki:

"Asan to prawdziwe "żywe srebro" - jak to bywa u młodych bokserów, na swoich Opiekunach "próbuje" co się da, wymuszania zabawy, skakania. Bokser potrzebuje dużo ruchu, mimo tego, że ma dostęp do ogrodu, przed właściwym spacerem poza teren posesji idzie jeszcze na dodatkowy spacer z Panem na rowerze, żeby sobie więcej pobiegał. Opiekunowie szkolą go i uczą, ale przed Asanem jeszcze wiele pracy i wyzwań :) Podczas mojej wizyty cały czas chciał się ze mną bawić i non stop przynosił mi swoją ukochaną zabawkę"

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.