STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
GUCIO
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT Warszawa
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: W nowym Domu
09 Luty 2018

Gucio to uroczy, drobniutki, dwumiesięczny maluch, który szuka domu. Przypomina miniaturowego psa w typie boksera, ma w sobie również coś z buldoga. 
Gucio jest odrobaczony, był dwukrotnie szczepiony, czeka go jeszcze jedno szczepienie.
Dzisiaj byliśmy z Guciem na wizycie kontrolnej w lecznicy, psiak został zaczipowany.

Gucio jest cudownym maluchem, który chce być cały czas na rękach człowieka, albo wtulać się i zasypiać na jego kolanach.

 

 

23 Luty 2018

Nasz cudny maluszek Gucio po pobycie w Fundacji pojechał do nowego domu tymczasowego i jest w trakcie procedury adopcyjnej. Jego nowi opiekunowie podpisza umowę adopcyjną po załatwieniu wszystkich formalności.

27 Maj 2018

Relacja wolontariuszki Dominiki: Gucio w nowym domu widać, że jest bardzo szczęśliwy. Jest zakochany w swojej Pani, a ona w nim co widać cały czas.  Tu jego krótka relacja:

„Dzień dobry to ja Gucio od jakiegoś czasu jestem w nowym domu i bardzo dobrze się w nim czuje. Jestem kochany i uwielbiany, mam zapewnione wszystko czego potrzebuje. Moje życie polega na zabawie, chodzeniu z mama do pracy  oraz spaniu z moimi rodzicami i rodzeństwem w łóżku.(Daisy i Maja). Po paru dniach w nowym domu wybrałem się z mama do Pani doktor na badania i szczepienia. Bardzo się bałem, ale teraz mogę powiedzieć, że to najlepsza ciocia jaką spotkałem. Zawsze staram się być w centrum uwagi, z moim wyglądem to nie trudne. Gdy wracam z mamą z pracy to uwielbiam zabawy i robienie rzeczy których mi nie wolno, nie będę się chwalił jaki jestem zdolny. Chciałbym, żeby wszystkie psiaki trafiały albo miały możliwość mieć tak kochających rodziców.”

08 Grudzień 2018

Gucio przeszedł jakiś czas temu zabieg kastracji, jego opiekunowie nie wyobrażają sobie życia bez niego, pies zostaje u nich na stałe!

Relacja Dominiki:

"Odwiedziny u Gutka zawsze kończą się dużą ilością buziaków.  Chłopak jest po kastracji, którą przeszedł bez problemów i bardzo szybko po niej doszedł do siebie. Energiczny z niego psiak, wszędzie go pełno, ale jak się wyszaleje robi się z niego śpiący misiu..bardzo lubi dyskutować i zawsze ma ostatnie słowo do powiedzenia. Widać ze jest szczęśliwy w swojej psio-ludzkiej rodzince."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.