STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
FIESTA
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: W nowym Domu
12 Luty 2018

Kilka dni temu zostały nam zgłoszone dwie buldożki (Flavi i Fiesta) i w ten sam dzień stały się naszymi podopiecznymi. Sunie pojechały od razu do lecznicy całodobowej, Flavi miała problem z dusznością, w kale Fiesty było bardzo dużo krwi, sunię bolał brzuch. W lecznicy Fiesta dostała antybiotyk, leki osłonowe, została też spryskana preparatem p. pchłom z powodu inwazji pcheł na jej ciele. 
Bardzo dziękujemy Jurkowi za pomoc w transporcie.
Relacja Germaine:
"Po nocnej wizycie w lecznicy całodobowej, następnego dnia pojechaliśmy ponownie do lecznicy na podanie antybiotyku i leków osłonowych. Zawieźliśmy kał Fiesty, w badaniu wyszły jaja tęgoryjca." Sunia bardzo cierpiała, postękiwała, była smutna i osowiała."

Opis badania:
"Pies napina się i stęka przy oddawaniu kału. W domu leżąc postękuje jakby ją coś bolało. Kał luźny, oddawany w kilku partiach. W kale świeża krew. Na koniec defekacji świeże krople krwi przy odbycie.
Na małżowinach usznych liczne ślady po pogryzieniach. Na ciele wiele blizn."
Fiesta dostała leki osłonowe, antybiotyk, lek na odrobaczenie i na pasożyty zewnętrzne.

Możesz pomóc Fieście wpłacając darowiznę na nasze konto z dopiskiem " Fiesta".

 

16 Luty 2018

Fiesta mieszkała kilka dni w Fundacji, dostawała antybiotyk i leki osłonowe. Kilka dni temu pojechała do domu tymczasowego pod Warszawą.
Relacja Germaine:
"Jakiś czas temu zaweźliśmy Fiestę i Flavi do domu tymczasowego. Kiedy sunia przeszła pod naszą opiekę była smutna, osowiała, bolał ją brzuch. Po kilku dniach jej stan się poprawił i przyjemnie było patrzeć jak się bardzo cieszy z nowego życia. Fiesta wskakiwała na zmianę do swojego legowiska, na kanapę, chciała się przytulać, domagała się głaskania."

06 Maj 2018

Fiesta to typowy pies przytulas, kanapowiec, dla którego najważniejszy jest człowiek.Buldożka zawsze chce być blisko opiekuna i chodzi za Panią Krysią krok w krok. Jest spokojna i dużo śpi, układając się wygodnie w fotelu lub na posłaniu. Z Flavi i psem rezydentem dogaduje się bez problemu.

 

08 Październik 2018

Pani Krystyna, opiekunka z domu tymczasowego Fiesty i Flavi podjęła decyzję, która nas bardzo ucieszyła i dzięki kórej sunieczki będą szczęśliwe i bezpieczne.

Kilka dni temu odwiedziliśmy Fiestę i Flavi, podpisaliśmy umowę adopcyjną. Fiesta ma umówiony na środę zabieg sterylizacji.

Relacja Germaine:
"Fiesta jest bardzo wpatrzona w Panią Krysię, trzyma się cały czas blisko swojej Pani. Jest spokojna, zrównoważona, zupełne przeciwieństwo Flavi. Od początku dogadała się z psem rezydentem, Fuksem.
Sunia przyjęła nas w domu przyjaźnie, pozowliła się pogłaskać, po czym poszła spać do legowiska."

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.