STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
+48 608 270 633
adopcje@sosbokserom.pl
FIESTA
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Do Adopcji
Kontakt: 798 180 888
12 Luty 2018

Kilka dni temu zostały nam zgłoszone dwie buldożki (Flavi i Fiesta) i w ten sam dzień stały się naszymi podopiecznymi. Sunie pojechały od razu do lecznicy całodobowej, Flavi miała problem z dusznością, w kale Fiesty było bardzo dużo krwi, sunię bolał brzuch. W lecznicy Fiesta dostała antybiotyk, leki osłonowe, została też spryskana preparatem p. pchłom z powodu inwazji pcheł na jej ciele. 
Bardzo dziękujemy Jurkowi za pomoc w transporcie.
Relacja Germaine:
"Po nocnej wizycie w lecznicy całodobowej, następnego dnia pojechaliśmy ponownie do lecznicy na podanie antybiotyku i leków osłonowych. Zawieźliśmy kał Fiesty, w badaniu wyszły jaja tęgoryjca." Sunia bardzo cierpiała, postękiwała, była smutna i osowiała."

Opis badania:
"Pies napina się i stęka przy oddawaniu kału. W domu leżąc postękuje jakby ją coś bolało. Kał luźny, oddawany w kilku partiach. W kale świeża krew. Na koniec defekacji świeże krople krwi przy odbycie.
Na małżowinach usznych liczne ślady po pogryzieniach. Na ciele wiele blizn."
Fiesta dostała leki osłonowe, antybiotyk, lek na odrobaczenie i na pasożyty zewnętrzne.

Możesz pomóc Fieście wpłacając darowiznę na nasze konto z dopiskiem " Fiesta".

 

16 Luty 2018

Fiesta mieszkała kilka dni w Fundacji, dostawała antybiotyk i leki osłonowe. Kilka dni temu pojechała do domu tymczasowego pod Warszawą.
Relacja Germaine:
"Jakiś czas temu zaweźliśmy Fiestę i Flavi do domu tymczasowego. Kiedy sunia przeszła pod naszą opiekę była smutna, osowiała, bolał ją brzuch. Po kilku dniach jej stan się poprawił i przyjemnie było patrzeć jak się bardzo cieszy z nowego życia. Fiesta wskakiwała na zmianę do swojego legowiska, na kanapę, chciała się przytulać, domagała się głaskania."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2018 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.